"Więzień miłości" odcinek 247. Zehra jedzie na uroczystości pogrzebowe. Sabah opiekuje się Keremem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Salim wciąż ignoruje Ömera. Nie wyobraża sobie, aby Zehra miała z nim wciąż do czynienia. W 247. odcinku "Więźnia miłości" dowie się jednak o czymś, co zmieni jego stosunek do Ömer. Sprawdź, co się wydarzy w 247. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 247. w poniedziałek, 24.02.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) nie dawał za wygraną. Czekał pod warsztatem Salima (Ali Çoban), aby porozmawiać z nim i przekonać, żeby daj jemu i Zehrze (Hazal Subasi) szansę. Po tym, jak Koray (Halit Erman Ersoy) powiedział mu, że Ömer uratował życie Jasemin (Sultan Elif Taş), Salim zapowiedział Ömerowi, że czeka na oficjalne oświadczyny.

Sukran przekonuje Salima, aby dał Ömerowi szansę! Będą oficjalne oświadczyny?! Zobacz więcej

W 247. odcinku serialu "Więzień miłości" Cevriye (Neslihan Günaydın) dzwoni do Zehry z informacją o tym, że rozpoczęły się uroczystości żałobne upamiętniające Ökkeşa (Atilla Pekdemir). Zehra okłamuje ją, że jest na mieście. Kiedy kończy rozmawiać, Sukran (Gül Arcan) namawia Zehrę, by poszła na do domu Ömera na pogrzeb.

Kerem (Ali Yagci) ratuje Sabah (Hande Cömertler) przed zbirami, ale ma potłuczoną nogę. Wykorzystuje Sabah do usługiwania mu. Dziewczyna czuje się winna i przeprasza za kłopoty, jakie na niego ściągnęła. W końcu jednak orientuje się, że działania Kerema wynikają z jego złośliwości. Ömer chce powiedzieć Zehrze o decyzji jej ojca, ale nie znajduje okazji.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Cyrk (gość)

  Co to znaczy że mąż "nie znajduje okazji" , by powiedzieć żonie o czymś ważnym ? Czyli kończy się jazda że Selim się nie zgadza, teraz będzie że Omer się będzie jedynie na nią gapił ale nie z nią rozmawiał?? Byle tylko odwlec moment ślubu i wesela!

  23.02.2020 21:09
 • anna (gość)

  Szukam miłego i kulturalnego faceta na miłe spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, Moje kontakt do mnie telefon tu - www.xlove.com.pl Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!

  23.02.2020 12:06
 • Gość (gość)

  Dlaczego nie ma w piątki serialu Elif

  22.02.2020 01:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×