"Więzień miłości" odcinek 248. Zehra dowiaduje się o decyzji Salima! Razem z Ömerem planują wspólną przyszłość! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Salim postanowił dać szansę Ömerowi. Chce, aby oficjalnie poprosił o rękę Zehry. W 248. odcinku "Więźnia miłości" Zehra dowie się o decyzji ojca. Sprawdź, co się wydarzy w 248. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 248. we wtorek, 25.02.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) wyczekiwał pod warsztatem, aby Salim (Ali Çoban) zgodził się z nim porozmawiać. W końcu ojciec Zehry (Hazal Subasi) postanowił dać mu szansę. Kerem (Ali Yagci) uratował Sabah (Hande Cömertler) przed zbirami, ale potłukł sobie nogę. Wykorzystuje Sabah do usługiwania mu

Zehra jedzie na uroczystości pogrzebowe. Sabah opiekuje się Keremem Zobacz więcej

W 248. odcinku serialu "Więzień miłości" Kerem wciąż traktuje Sabah jak służbę. Ona jednak przywozi mu wózek inwalidzki, dzięki któremu sam będzie mógł poruszać się po domu. Zehra czeka na zapowiadanych przez ojca gości. Nagle w drzwiach staje Ömer.

Zehra jest zaskoczona, a Salim zaprasza Ömera do środka. Stwierdza, że najważniejsze dla niego jest szczęście Zehry, dlatego wyraża zgodę na jej małżeństwo z Ömerem. Zehra jest szczęśliwa z takiego obrotu spraw. Razem z Ömerem omawiają kwestie małżeństwa. On zaznacza, że jest tak samo podekscytowany jak Zehra.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • DaMa (gość)

    Popieram Cię matko. Właśnie tak jak piszesz, aż tak głupi to ludzie nie są. Nawet tam u nich w Turcji.

    26.02.2020 14:52
  • o matko (gość)

    W tym filmie nie ma najmniejszego sensu.Tylko wzdychają,spiskują i knują nawet przeciw rodzinie.Nikt nie jest normalny,co za banał.Brak podobieństwa do normalności i brak logicznego myślenia.Aż tak głupi,to jednak ludzie nie są.Film dla idiotów,mimo że ładne twarze i fajne ciuchy.

    26.02.2020 14:34
  • Jajko (gość)

    TRAGEDIA juz nie moge się doczekac zeby sie skończył to może dadzą coś normalnego no chyba ze ELIF

    25.02.2020 23:44
  • Do Gościa z 15:39 (gość)

    Gościu, nie napisałam, że wystarczy jeden odcinek, by wyrobić sobie opinię, ale że " Nie trzeba oglądać dzień w dzień całego odcinka, by wyrobić sobie opinię o fabule, grze aktorów czy scenerii ", to jednak zasadnicza różnica. Obejrzałam poza kilkoma odcinkami całą pierwszą serię i wybiórczo po turecku drugą i mi wystarczy. Mój komentarz był odpowiedzią na słowa Mony lisy , że to " z życia zdjENte". A co tam jest z życia? Ta jedna starsza pani zasuwająca na cały dom, bo reszta pań siedzi w salonie i pije kawę? Może Omer w tej płaskiej roli wielkiego biznesmena, który teraz ma nadto czasu, by wystawać pod warsztatem Salima? Słabizna akcji polega między innymi na tym, że nic nie dzieje się równolegle. Odkąd Omer gimnastykuje się przed teściem nie ma żadnych spotkań biznesowych, żadnych przetargów, żadnych podróży służbowych, żadnych kontrahentów, nikogo i niczego. Teraz to on jest dyspozycyjny jedynie dla swoich spraw. I to też takie z życia? A może z życia jest to, że ponoć śmiertelnie chora młoda kobieta, której nawet światowi specjaliści nie dawali szans nagle cudownie zdrowieje? Wystarczyło z bratową kawę popijać nic nie robiąc, nie lecząc się, nie jeżdżąc na kontrole, zupełnie nic. No to ja wszystkim- siebie nie wyłączając - życzę takich chorób. Ajsze już wyzdrowiała, więc co Omera powstrzymuje, by się przyznać, że oszukał zatajając prawdę o rodzinie Zehry? Serial jest słaby, rozwleczony ale właściwie to mniejsza z tym, fakt, kto chce niech ogląda. Co innego nasuwa się na myśl- dlaczego dobre, wielowątkowe seriale nie są kupowane przez tvp albo jeśli już to skracane bądź emitowane tak, że nieliczni mogą je obejrzeć? Dla kogo taki Grzech Fatmagul ( serial perełka) o 3:55 na TvpSeriale? Kto to obejrzy? Moi znajomi Turcy Więźnia nie oglądają, sami przyznali, że są lepsze seriale, to jednak o czymś świadczy.

    25.02.2020 18:17
  • Gość (gość)

    Jeżeli ktoś sądzi, że wystarczy jeden odcinek by coś ocenić to jest w błędzie. Nie będę pisać jak nie chcesz nie oglądaj bo każdy ma prawo do opinii jednak mój komentarz jest odpowiedzią do osoby poniżej. Powód dla którego Omer nie powiedział Ayse o tym że Zehra ma rodzinę jest bardzo prosty - to by mogło doprowadzić do pogorszenia się stanu jej zdrowia czego Omer za wszelką cenę pragnie uniknąć. Mam pozytywne zdanie o tym serialu jednak i ja widzę, że niektóre rzeczy przeciagaja się zbyt długo. Taki scenariusz nic nie poradzimy :)

    25.02.2020 15:39
  • Do Mona lisy ( choć nie zasługujesz na takie skojarzenie) (gość)

    Twój komentarz i słownictwo najlepiej dowodzi do jakich odbiorców adresowany jest ten serial i komu się to spodoba. Nie trzeba oglądać dzień w dzień całego odcinka, by wyrobić sobie opinię o fabule, grze aktorów czy scenerii ( puste biura i ulice, jedna starsza Hedije ogarniająca wszystko jako praczka, sprzątaczka, kucharka itp.) W ramach tej pięknej tradycji ojciec zmusza córkę do posłuszeństwa ale już sam nie przyznaje się ze Sevim nie była jej matką i to jest ok? Bo córka nie moze czegoś zataić przed ojcem ale ojciec przed nią juz tak? A kochający brat kiedy się przyzna siostrze i reszcie rodziny , ze ma teścia i szwagierkę, ze mial też teściową i od początku o nich wiedział? Jedno wielkie zakłamanie a nie żadna tradycja rozciągnięte na setki odcinkow. Ciesz się Mona liso, ze oni będą razem, ciesz się póki możesz...

    25.02.2020 11:30
  • zehraomer (gość)

    fajny film przyjemny do oglądania ale od 372 odcinka( możecie sobie sprawdzić na you...) nie bedzie juz grac zehra i omer szkoda......

    25.02.2020 09:28
  • Mariokonik (gość)

    Tak a u nas 14 czy 15 lat to już ona wszystko wie tylko później ni ma kto dzieci chować szkoła nie potrzebna a później mało zarabia jak tu żyć za 2 tysie

    25.02.2020 08:40
  • Mona lisa (gość)

    Film jest super bardzo się cieszę ze omer i zehra będą razem nie mogę się doczekać następnego odcinka film piekny i z życia zdjenty a jak komuś sie nie podoba nie akceptuję filmu to po huj oglada a później narzeka szkoda debile czasu

    25.02.2020 05:33
  • ela (gość)

    Nie umiecie uszanować kultury tradycji i delikatności uczuć innych narodów. Film bardzo dobry i wspaniała gra aktorów.

    25.02.2020 00:20
  • Ddd (gość)

    Piękny film. Piękni aktorzy. Oglądam codziennie i nie mogę doczekać się kiedy ta para będzie w końcu razem.

    24.02.2020 23:32
  • Saba (gość)

    Piękny film inny od innych brak przemocy pokazane pięknie miłość szacunek do ojca siostry kultura co w naszych filmach brak

    24.02.2020 23:00
  • Śnieżka (gość)

    Jesli komuś nie podoba się film ,to niech nie marnuje czasu... Piękny film!!!!

    24.02.2020 22:27
  • Śnieżka (gość)

    Jesli komuś nie podoba się film ,to niech nie marnuje czasu... Piękny film!!!!

    24.02.2020 22:27
  • Ajs. (gość)

    Nie wszystkim film musi się podobać

    24.02.2020 22:16
  • Anna (gość)

    A mnie się podoba przystojni aktorzy fabuła taka sobie, ale nie mogę się doczekać kiedy wreszcie będą razem, a jak się wam nie podoba to nikt nie każe wam oglądać zauważyłam że ci co najbardziej narzekają to muszą dokładnie śledzić akcję bo skąd by wiedzieli że jest nudne przecież można przełączyć kanał w telewizji i oglądać wiadomości

    24.02.2020 21:39
  • Coco (gość)

    Piękny film cudowni aktorzy odgrywające główne role uwielbiam oglądać każdy odcinek !

    24.02.2020 20:49
  • ciężkostrawne (gość)

    Ten Więzień i Przysięga to bardzo sztuczne seriale, takie plastikowe, tanie, źle rozpisane i nużące. Ile można męczyć jeden wątek? Ile można patrzeć na milczących patrzących jedynie na siebie jak zahipnotyzowani aktorów? Brakuje tam jakiejś werwy, jakiegoś życia. Taki szkolny teatrzyk, a dobrych seriali albo nie kupują albo emitują tak, że nie ma jak obejrzeć.

    24.02.2020 20:16
  • Flaki z olejem (gość)

    Nie wiem,czy ktoś te filmy ogląda przed zakupem. Po co kupować takie długie filmy w których przez 20 odcinków jest wałkowany jeden temat. Wygląda na to,że w Turcji policja nie działa,a ulice w czasie kręcenia filmu są wyludnione. Aktorzy przez pół odcinka rozmawiają sami z sobą. Dobranoc do obsady parę która pewnie z założenia miała rozśmieszać widzów,a jest żałosna. Facet nic nie robi,a ta niby chcąca sprzedać dom też mądrej nie gra. Elif, Przysięga ,- też nic nie warte

    24.02.2020 19:55
  • Laska (gość)

    Flaki z olejem