"Więzień miłości" odcinek 251. Ömer i Zehra ustalają z Salimem szczegóły oficjalnych zaręczyn. Nic już im nie przeszkodzi? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Mimo zakazu ojca, Zehra została w domu Ömera na noc. W 251. odcinku "Więźnia miłości" uda jej się wrócić przed Salimem. Razem z nim i z Ömerem będą uzgadniać szczegóły zaręczyn. Sprawdź, co się wydarzy w 251. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 251. w piątek, 28.02.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) odwiózł Zehrę (Hazal Subasi) do domu, po tym, jak ona została u niego na noc. Musieli pojawić się z powrotem przed Salimem (Ali Çoban), który miał nocną zmianę.

Zehra zostaje na noc w domu Ömera! Co zrobi Salim, gdy się o tym dowie?!Zobacz więcej

W 251. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra wraca do domu przed ojcem. Podczas śniadania, na które wprosił się Ömer, zapada decyzja o zaręczynach Ömera i Zehry. Obecni na śniadaniu są także Sukran (Gül Arcan) i Koray (Halit Erman Ersoy). To ciotka proponuje, aby zaręczyny odbyły się już nazajutrz.

Kerem (Ali Yagci) wyśmiewa Sabah (Hande Cömertler) przy Nurcin. Kiedy Sabah wchodzi na drabinkę, aby wziąć sól, traci równowagę i wpada wprost w ramiona Kerema. Wszystko to widzi Nurcin, która stwierdza, że Sabah i Kerem są kochankami. Cevriye (Neslihan Günaydın) podsłuchuje rozmowę Zehry i Ömera na temat zaręczyn.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×