"Więzień miłości" odcinek 252. Przygotowania do zaręczyn Zehry i Ömera. Cevriye dowiaduje się prawdy o ich małżeństwie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Ömer ustalili z Salimem, że wkrótce dojdzie do oficjalnych zaręczyn. W 252. odcinku "Więźnia miłości" trwają przygotowania do uroczystości. Sprawdź, co się wydarzy w 252. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 252. w poniedziałek, 2.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) obiecał Salimowi (Ali Çoban), że podczas uroczystych zaręczyn z Zehrą (Hazal Subasi), pozna też jego rodzinę. Jednocześnie musi wymyślić coś, aby sprowadzić kogoś do domu Zehry tak, aby Ayse (Yaprak Durmaz) o niczym się nie dowiedziała.

Ömer i Zehra ustalają z Salimem szczegóły oficjalnych zaręczyn. Nic już im nie przeszkodzi?Zobacz więcej

W 252. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer rozmawia z Hakanem o sytuacji, w jakiej się znalazł. Mówi mu, że chciałby, aby to wujek Isak poprosił Salima o rękę Zehry. Tłumaczy też, jak zaczęło się jego małżeństwo z Zehrą. Nie wie, że za drzwiami stoi Cevriye (Neslihan Günaydın) i wszystko słyszy!

Trwają gorączkowe przygotowania do zaręczyn Ömera i Zehry. Kerem (Ali Yagci) skutecznie wypłasza klientów, pragnących kupić dom. Nie może skontaktować się z Sabah (Hande Cömertler), która nagle gdzieś zniknęła. Hakan przyjeżdża do rezydencji i mówi Ömerowi, że jego ojciec źle się czuje i nie może przyjechać na kolację zaręczynową.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jola (gość)

    Ale sie te emefrytki denerwuja napisalam prawde niech ogladaja , ale prawda jest taka ze tylko ten film sie liczy i czreaja kiedy bedzie ten seks zehry i omera .

    02.03.2020 10:42
  • Gosc (gość)

    Skoro komentujecie i krytykujecie to tez musicie je ogladac. Kazdy ma swoje upodobania jednym sie podoba a drugim nie wiec szanujmy czyjes pogladay. Jeden bedzie ogladal polskie seriale inny tuteckie a trzeci bedzie ogladal westerny i tez bedzie krytykowac zastanowcie sie troche. Bo zal czytac te kokentarze

    01.03.2020 10:09
  • smutne to (gość)

    Akurat te polskie seriale też są do bani i tez są krytykowane. A spośród tureckich jest wiele naprawdę bardzo dobrych ale jedynie dla wybranych co mogą i umieją szukać po internecie. Reszcie muszą wystarczyć miernoty w tvp.

    29.02.2020 23:07
  • Gość (gość)

    Ludzie krytytujecie tak tureckie seriale a zobaczcie sobie polskie M jak Miłość, Barwy Szczęścia, Pierwsza Miłość, Na Wspólnej, nie twierdzę że są złe ale ciągną się jak flaki z olejem po 15, 20 lat.

    29.02.2020 19:42
  • REK (gość)

    Pani Jolu ! ani się Pani nie obejrzy jak zostanie Pani emerytką i będzie oglądać te głupie tureckie filmy!

    29.02.2020 15:04
  • Kasia (gość)

    ...tureckie seriale są dla ludzi, którzy nigdy nie czytali polskich powieści...dla parobków i chłopów pańszczyźnianych...ot wszystko...

    29.02.2020 10:14
  • Emerytka (gość)

    Nikt nie zmusza was do oglądania filmów tureckich są na innych kanałach wasze filmy pełne przemocy i głupoty jeden strzela zabija a 10 w niego strzela a on żyje to jest film ha ha

    29.02.2020 10:12
  • Nieznana (gość)

    Ja nie oglądam tego serialu od począdku jego trwania ale mnie bardzo wciągnął jedynie nie lubie Cevriye bo to ich sprawa co robią a ta ich podsłuchuje

    29.02.2020 09:21
  • Fanka (gość)

    Ja bardzo lubię tureckie seriale.

    29.02.2020 09:12
  • Ewa ( gość ) (gość)

    Narzeczona ze Stambułu na tv zoom ,ciągła akcja ,fantastyczni aktorzy ,super !!!

    28.02.2020 23:07
  • Olao (gość)

    Oglafam ten serial ze wzgledu na aktota bo darzre Go sympatie , fakt rozwleczony ogromnie ale innych tego typu nie ogladam ,emerytka

    28.02.2020 21:30
  • Lidka (gość)

    To, że nie ma scen erotycznych czy nawet podtekstów o rozwiązłości seksualnej jest wielką zaletą tych seriali, to bezsprzecznie. Ale fabuła jest bardzo rozwleczona, pełno powtórek, błędów scenariuszowych i niewyjaśnionych logicznie wątków oraz braku żywych emocji u głównej pary. Oni już dawno nie są na etapie gapienia się na siebie, teraz to już bardzo nienaturalne.

    28.02.2020 20:24
  • Bas (gość)

    Nie ma scen erotycznych ,ani pocalunków.Turcja pokazana z dziada pradziada.

    28.02.2020 20:15
  • Meg (gość)

    Jola, nawet nie wiesz ile masz racji :) Toż to z życia wzięte! Moja ciotka z wujkiem oboje emeryci z nadmiarem wolnego czasu normalnie łykają wszystko co leci jak pelikany. A te tureckie tasiemce o miłości jak Więzień to nawet powtórki by oglądali!!

    28.02.2020 20:12
  • Jolka (gość)

    A po to zeby emerytki mialy szanse zobaczyc troche milosci bo one juz zapomnialy te sceny. Teraz az sie pala na te glupie filmy to dla emerytow na zabicie czasu.

    28.02.2020 20:02
  • Meg (gość)

    Krystyno, są też i bardzo dobre tureckie seriale, ale niestety, nie ma ich w tvp. Tego więźnia już odpuściłam, nikt mi nie wmówi, że to oparte na tureckiej tradycji, ze wszystko u młodych załatwiają ojcowie, ciotki, wujkowie a sami młodzi tylko się na siebie gapią...

    28.02.2020 20:00
  • Krystyna (gość)

    Tureckie filmy są tak nudne że ażniedobrze się robi ich oglądając te powtórki te przeciąganie te gapienia się na siebie po co to wszystko.

    28.02.2020 19:51