"Więzień miłości" odcinek 254. Ciotka nie akceptuje związku Zehry i Ömera! Będą musieli się rozstać? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Impreza zaręczynowa Zehry i Ömera trwała w najlepsze kiedy okazało się, że ciotka Zehry nie akceptuje jej związku. W 254. odcinku "Więźnia miłości" zaręczyny stają pod wielkim znakiem zapytania! Sprawdź, co się wydarzy w 254. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 254. w środę, 4.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cevriye (Neslihan Günaydın) pojawiła się niespodziewanie na zaręczynach Zehry (Hazal Subasi) i Ömera (Erkan Meriç). Wszystko szło w dobrą stronę i Salim (Ali Çoban) dał swoje błogosławieństwo parze, ale nagle zadzwoniła ciotka Hatice (Aysun Güven), wściekła, że nikt nie poinformował jej o uroczystości.

Niespodziewany gość na zaręczynach Zehry i Ömera! Kerem martwi się o SabahZobacz więcej

W 254. odcinku serialu "Więzień miłości" Kerem (Ali Yagci) ma wyrzuty sumienia i usiłuje nakłonić Sabah (Hande Cömertler), by wróciła do jego domu. Dziewczyna jest nieustępliwa. Ömer i Zehra docierają do ciotki, która wita ich bardzo chłodno. Kobieta nie ukrywa, że nie ma zaufania do Ömera. On bezskutecznie stara się zdobyć jej życzliwość.

Sabah podchodzi do czekającego w samochodzie pod agencją Kerema. Nie może zrozumieć, dlaczego nie chce odjechać. Prosi, aby zostawił ją w spokoju. On jednak tłumaczy jej, że jest w niebezpieczeństwie, bo szuka jej mafia. Zehra i Ömer zostają na noc u ciotki.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tina (gość)

    Niebawem wujek nie zgodzi się na ślub, hahaha robią z ludzi idiotòw , tureckie seriale. Boją się nawet przy niej spojrzeć na siebie.

    05.03.2020 18:09
  • Ewa (gość)

    Trochę pogmatwany ale trzyma w napięciu. Tych niedomówień koszmarnie dużo. Ale korci zobaczyć co będzie dalej

    05.03.2020 13:04
  • ulcia (gość)

    Jeszcze tej tylko brakowalo w tym serialu.

    04.03.2020 19:15
  • Marta (gość)

    To tylko film.Fajni aktorzy.trochę wkurzający ale juz koniec w marcu podobno😊

    04.03.2020 13:42
  • ... (gość)

    Ta ciotka to nie matka zehry ani omera. Zehry matka miała taką samą sytuację jak oni teraz zehry ojciec też był biznesmenem a matka taka jak zehra dlatego ciotka się sprzeciwia. Bo rodzice jej mieli tak samo

    04.03.2020 12:33
  • Pikuś (gość)

    To w końcu te Turczynki takie grzeczne i posłuszne że bez błogosławieństwa rodziny nic a nic z " tych rzeczy" czy takie rozwiązłe ze same się gubią z kim które dziecko mają? To w końcu kto jest dzieckiem tej ciotki?

    04.03.2020 11:13
  • Gość (gość)

    Co wy za bzdury wypisujecie ciotka to nie matka Zehry

    04.03.2020 11:08
  • Do IMARIA (gość)

    Nieprawda. Ślub się odbędzie a Omer matkę ma inną. Ale to trzeba dalej oglądać.

    03.03.2020 23:23
  • Żenada (gość)

    Kto wymyślą te idiotyczne historyjki, koń by się uśmiał 😁

    03.03.2020 23:09
  • Maria (gość)

    Bardzo dziwne zwyczaje dobrze ze jestem w Polsce. Nie rozmawiają dziwne przekonania kobiety boją się cokolwiek powiedzieć zrobić a tajemnic. Dziwne to filmy tureckie

    03.03.2020 23:07
  • Ircia (gość)

    Bardzo piękny film myślę że dojdzie do ślubu i będą mieć dziecko będą bardzo szczęśliwi taką mam myśl i tak będzie śliczny filmik co dzień oglądam piękny pozdrawiam kto czyta

    03.03.2020 22:46
  • IMaria (gość)

    Ta ciotka to Omera matka która urodziła Zerche z innym facetem a potem Zerche oddala do Domu dziecka czyli ta ciotka jest matką Omera i Zerchy I dlatego się sprzeciwia na ich ślub bo sa rodzenstwem

    03.03.2020 19:02
  • Głupi serial (gość)

    I bardzo dobrze, jak nie mają swoich rozumów to niech słuchają cioci! Ciekawe gdzie dotychczas była i dlaczego akurat teraz chce decydować. Ale nieważne, jak ciocia nie pozwala to pakować manatki i do tatusia biegiem! Takich cyrków nie ma w innych serialach.

    03.03.2020 15:06