"Więzień miłości" odcinek 255. Ömer nie przechodzi prób ciotki Hatice! Kerem zbliży się do Sabah? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Ömer pojechali do ciotki Hatice, aby otrzymać jej błogosławieństwo. ONa nie jest jednak przychylnie nastawiona. W 255. odcinku "Więźnia miłości" ciotka testuje Ömera. Sprawdź, co się wydarzy w 255. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 255. w czwartek, 5.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Do zaręczyn Zehry (Hazal Subasi) i Ömera (Erkan Meriç) nie doszło, ponieważ zadzwoniła ciotka Hatice (Aysun Güven), która jest oburzona, że nikt nie powiedział jej o uroczystości. Małżonkowie wyruszyli prosić ją o wybaczenie i błogosławieństwo.

Ciotka nie akceptuje związku Zehry i Ömera! Będą musieli się rozstać?Zobacz więcej

W 255. odcinku serialu "Więzień miłości" ciotka Hatice od rana wystawia Ömer na równe próby. Każe rąbać drewno i wykonywać różne prace domowe. Kerem (Ali Yagci) stosuje różne podstępy, by zbliżyć się do Sabah (Hande Cömertler). Próbuje nawet swoich sił w obrocie nieruchomościami. Dzwoni do Sabah i udaje zainteresowanego kupnem domu. Kiedy oboje się spotykają, Sabah jest wściekła, że Kerem ją oszukał.

Hatice postanawia nie wyrazić zgody na zaręczyny, ponieważ Ömer nie zdaje prób, które ona przed nim postawiła. Stwierdza, że nie powierzy mu ani kolejnych prac domowych, ani tym bardziej Zehry. Jednak Ömer nie traci nadziei.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Oj tam oj tam (gość)

    Flaki z olejem to mało przez co trzeba przejść oglądając ten serial Nic tam się nie trzyma kupy a już ten wątek miłosny Zehry i jej męża zaczyna mnie bawić Doczekamy się jakiś wyjaśnień kto i po co zakupił ten serial Trzeba było kupić bitwę o tron czy co innego co by tyłek urwało a nie tego gniota

    05.03.2020 16:35
  • Ogladacz (gość)

    Trochę nie potrzebnie jest wątek z ciotka, która wszelkimi sposobami będzie młodych dreczyc

    05.03.2020 12:59
  • Ja (gość)

    Wystarczy nie ogladac

    05.03.2020 08:29
  • Ucha (gość)

    Wystarczy nie oglądać komu się nie podoba 🤣

    04.03.2020 23:18
  • yo (gość)

    y

    04.03.2020 22:52
  • Serial jest świetny (gość)

    Serial jest świetny ,negatywne komentarze od tych co oglądają przez 5min.

    04.03.2020 22:47
  • Luiza (gość)

    Właśnie że bardzo ładny trzymający widzą w napięciu tylko że za krótkie są odcinki powinny trwać godzinę a co do Omera i Zehry to są piękną parą z tradycjami których przestrzegają nie tak jak niektórzy z nas a to jest dobre wychowanie i bierzmy przykład!!!

    04.03.2020 22:15
  • Cicia (gość)

    Super serial trzyma w napieciu za czesto wspominaja tylko sobie wspomnienia a to zabiera czas aktor klasa

    04.03.2020 21:47
  • Ulis (gość)

    Naprawdę jak flaki z olejem nie ma na co patrzeć

    04.03.2020 21:30
  • Hanna (gość)

    Ojciec Zehry miał zastrzeżenia do Omera, że nie przestrzega tradycji zaręczynowych, a sam zawiódł, bo nie dopełnił obowiązku obecności najstarszego z rodu (ciotki Zehry). Ciekawe, w jaki sposόb dowiedziała się ona o zaręczynach?

    Po uzyskaniu zgody na zaręczyny przez ojca Zehry, logiczne by było powiedzieć (tylko w sposόb inteligentny) prawdę rodzinie Omera, np. że chcą ponowić ślub po czasie próby, jaki sobie dali. Mogliby oficjalnie zaprosić wszystkich na ceremonię i wszystko byłoby jawnie i bez stresu.

    SPOILER! W następnych odcinkach będzie jeszcze gorzej. Omer podsłucha pod drzwiami fragment rozmowy Zehry i źle ją zrozumie. Z tego powodu nie będzie nocy poślubnej, i długo będzie się znęcał psychicznie nad Zehrą, zamiast wyjaśnić sprawę.

    To tylko 3 przykłady, ale brak logiki widoczny jest w wielu miejscach w scenariuszu. Jestem mocno zawiedziona. Jak to możliwe, aby zawodowcy z branży filmowej mogli wyprodukować taki „owoc”?. Brak wstydu i szacunku dla widowni.

    04.03.2020 21:17
  • Ona (gość)

    Malwa ta ciotka to jest zebry babcia

    04.03.2020 20:10
  • Malwa (gość)

    A co ma ciotka do Zehry,przecież ona jest adoptowana, a tak na marginesie to straszny gniot

    04.03.2020 19:42
  • krysryna (gość)

    Popieram innych tego filmu nie da się oglądać.Jest do kitu

    04.03.2020 19:13
  • Danuta (gość)

    Ten scenariusz wymyślił ktoś kto miał trudne dzieciństwo i do szkoły pod górkę chodził, film zaczyna być beznadziejny

    04.03.2020 19:11
  • Zniechęcona (gość)

    Serial porażka. Ni stąd ni zowąd pojawia się ciotka i ma decydujący głos w sprawie małżeństwa zawartego legalnie i prawnie. To wcale nie jest zgodne z tradycją turecką, takich popieprzonych wątków nie ma w innych serialach. Widać że się zmóżdżali na maksa co by tu wymyśleć by im ciągle stało coś na drodze do wspólnego życia. Pomysł był na 30 odcinków, rozciagnęli na ponad 300. Zdjąć to z anteny i dać coś normalnego! Bo ten Więzień normalny nie jest.

    04.03.2020 18:26
  • Tulipan (gość)

    Ten serial już mnie wkurza niedosyć że to flaki z olejem to jeszcze treść zaczyna się gubić. Przyszła pora aby zrezygnować.koniec oglądania.

    04.03.2020 18:16
  • Kessy (gość)

    Ten serial to jedna wielka porażka Nie da się już na to patrzeć

    04.03.2020 17:45
  • Nina (gość)

    No właśnie, idiotów robią z widzów

    04.03.2020 17:44
  • to porażka (gość)

    Jakim cudem ta ciotka dowiedziała się o zaręczynach Zehry. Ten cały scenariusz jest do kitu.

    04.03.2020 17:17