"Więzień miłości" odcinek 256. Hatice traci przytomność! Ömer poznaje tajemnicę rodziny Zehry [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Ömer wciąż próbują udobruchać ciotkę Hatice. Ona jednak nie ufa Ömerowi. W 256. odcinku "Więźnia miłości" ciotka testuje Ömera. Sprawdź, co się wydarzy w 256. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 256. w piątek, 6.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) i Ömera (Erkan Meriç) przebywają w domu ciotki Hatice (Aysun Güven). Kobieta nie chce dać swojego błogosławieństwa dla ich związku. Stwierdził, że nie powierzy mu ani żadnych prac domowych, ani tym bardziej Zehry.

Ömer nie przechodzi prób ciotki Hatice! Kerem zbliży się do Sabah?Zobacz więcej

W 256. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra próbuje dowiedzieć się, dlaczego ciotka nie chce zaakceptować Ömera. On uprzedza życzenia Hatice, jednak nie robi to na niej większego wrażenia. Kiedy Zehra pracuje z ciotką na polu, podczas rozmowy Hatice traci przytomność.

Jadąc do szpitala, Hatice każe zatrzymać samochód i zawracać W domu Ömer przypadkiem poznaje rodzinną tajemnicę Zehry i ciotki. Słyszy, jak Hatice zapowiada, że nie pozwoli, aby Zehrę spotkał ten sam los co jej matkę. Trwa gra między Keremem (Ali Yagci) i Sabah (Hande Cömertler). Cevriye (Neslihan Günaydın) martwi się nieobecnością Zehry i Omera. Salim (Ali Çoban) ją uspokaja.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aska (gość)

    Ale wypisujecie bzdety, nie podoba sie wylacz i idz na spacer, nikt was nie uwiazal przed telewizorem i nie bedzie komentarzy. Ogladam to co lubie i nie dyktuje nikomu.

    09.03.2020 20:36
  • Olao (gość)

    W serialu nie ma wulgaryzmu , scen lozkowych a nawet przeklensta w naszych niektorych filmach to szok ile " przerywnikow " jest tyle kanalow, ze prosze ogladac wg upodobania a nie krytykowsco

    08.03.2020 19:04
  • Arcygniot! (gość)

    Tak Sb, to ten. Albo gadają do siebie albo na siebie patrzą, poza tym niewiele się tam dzieje.

    07.03.2020 11:55
  • Sb (gość)

    To ten serial, gdzie gadają do sobie cały czas?

    07.03.2020 08:03
  • hen (gość)

    jest super

    07.03.2020 01:31
  • Anonim (gość)

    Jak można oglądać takie gówno

    06.03.2020 20:11
  • Anna (gość)

    Dlaczego oglądamy? Bo nie ma nic innego. A to że nie ma sexu to akurat jest zaletą. Bo te akcje sexowne w m/m lub barwach szczęścia są obrzydliwe. A fabuła dno. Więc już lepiej na spokojnie popatrzeć na te tureckie. Egzotyka.

    06.03.2020 18:24
  • Skazani na miernotę (gość)

    A twoje gadanie Ada ma sens? Napisz cos na obronę tej miernoty, dlaczego warto to oglądać i co w tym nędznym serialiku jest wyjątkowe? Tymi wpisami wyrażamy swój bunt na zakup marnych seriali i emitowanie ich w najlepszych godzinach antenowych! Jest mnóstwo bardzo dobrych tureckich seriali ale tvp ich nie emituje, dostępne jedynie w Internecie a szkoda! Skacząc po kanałach coś nie coś się obejrzy i stąd wniosek że te dwa popołudniowe seriale to dno. A my byśmy woleli coś sensownego obejrzeć np. tureckie komedie romantyczne albo dobre obyczajowe. Jest z czego wybierać.

    06.03.2020 14:21
  • Ada (gość)

    Jak się Wam tak bardzo nie podoba ten serial, to nie rozumiem dlaczego go oglądacie. Jest tyle innych kanałów, nie musicie tkwić przy tym serialu, a potem go krytykować. To takie proste, wystarczy przełączyć kanał i problem zniknie. Bez sensu jest to Wasze gadanie. Nie podoba sie- nie oglądaj.

    06.03.2020 12:27
  • Zehra2 (gość)

    Omer- popieram w 100%, jest dokładnie tak jak piszesz! Brawo!!!

    06.03.2020 12:04
  • Omer (gość)

    Ten taśemcowy serialik jest bardzo słabiutki i beznadziejny pod każdym względem.,Brak mu jakości i różnorodności, o słabej realizacji, o słabej kompozycji obrazu i bardzo słabym scenariuszu, który jest zbiorem słabych scenek zlepionych ze sobą starą gumą do żucia odklejoną spod ławeczki przeciętniaka, który go pisał do tego gniota. Bardzo słaba obsada aktorska, która pozbawiona jest talentu i zdolności. Aktorzy udający, że w nim grają są drętwi i niemiłosiernie sztuczni, nieumiejący grać emocjami, gestami, mimiką, jadący cały czas na tym samym wyrazie twarzy z głęboką pustką w oczach i martwym bez wyrazu spojrzeniem o wielkich brakach w emisji głosu jak i w dobrej dykcji. Aktorzy i ich bohaterowie nie doprowadzają widza do zawrotu głowy bo są po prostu nie wiarygodni i nie przekonywujący w swoich rolach. To wszystko powoduje, że serial nie robi żadnego wrażenia ani nie wywołuje żadnych emocji, krótko mówiąc serial bez przekazu maksymalnie wtórny, o którym się nie pamięta i szybko się o nim zapomina. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to badziewie emitowane jest w najlepszym czasie antenowym publicznej telewizji i że pośrednio abonamenci są sponsorami tak niewartościowego serialiku. Więzień miłości to G N I O T !!!

    06.03.2020 11:42
  • Omer (gość)

    Ten taśemcowy serialik jest bardzo słabiutki i beznadziejny pod każdym względem.,Brak mu jakości i różnorodności, o słabej realizacji, o słabej kompozycji obrazu i bardzo słabym scenariuszu, który jest zbiorem słabych scenek zlepionych ze sobą starą gumą do żucia odklejoną spod ławeczki przeciętniaka, który go pisał do tego gniota. Bardzo słaba obsada aktorska, która pozbawiona jest talentu i zdolności. Aktorzy udający, że w nim grają są drętwi i niemiłosiernie sztuczni, nieumiejący grać emocjami, gestami, mimiką, jadący cały czas na tym samym wyrazie twarzy z głęboką pustką w oczach i martwym bez wyrazu spojrzeniem o wielkich brakach w emisji głosu jak i w dobrej dykcji. Aktorzy i ich bohaterowie nie doprowadzają widza do zawrotu głowy bo są po prostu nie wiarygodni i nie przekonywujący w swoich rolach. To wszystko powoduje, że serial nie robi żadnego wrażenia ani nie wywołuje żadnych emocji, krótko mówiąc serial bez przekazu maksymalnie wtórny, o którym się nie pamięta i szybko się o nim zapomina. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to badziewie emitowane jest w najlepszym czasie antenowym publicznej telewizji i że pośrednio abonamenci są sponsorami tak niewartościowego serialiku. Więzień miłości to G N I O T !!!

    06.03.2020 11:42
  • Omer (gość)

    Ten taśemcowy serialik jest bardzo słabiutki i beznadziejny pod każdym względem.,Brak mu jakości i różnorodności, o słabej realizacji, o słabej kompozycji obrazu i bardzo słabym scenariuszu, który jest zbiorem słabych scenek zlepionych ze sobą starą gumą do żucia odklejoną spod ławeczki przeciętniaka, który go pisał do tego gniota. Bardzo słaba obsada aktorska, która pozbawiona jest talentu i zdolności. Aktorzy udający, że w nim grają są drętwi i niemiłosiernie sztuczni, nieumiejący grać emocjami, gestami, mimiką, jadący cały czas na tym samym wyrazie twarzy z głęboką pustką w oczach i martwym bez wyrazu spojrzeniem o wielkich brakach w emisji głosu jak i w dobrej dykcji. Aktorzy i ich bohaterowie nie doprowadzają widza do zawrotu głowy bo są po prostu nie wiarygodni i nie przekonywujący w swoich rolach. To wszystko powoduje, że serial nie robi żadnego wrażenia ani nie wywołuje żadnych emocji, krótko mówiąc serial bez przekazu maksymalnie wtórny, o którym się nie pamięta i szybko się o nim zapomina. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to badziewie emitowane jest w najlepszym czasie antenowym publicznej telewizji i że pośrednio abonamenci są sponsorami tak niewartościowego serialiku. Więzień miłości to G N I O T !!!

    06.03.2020 11:42
  • Ewa (gość)

    Przedstawiane sceny bajkowe, faceci nieśmiali i bezpłciowi, kto zna Turków to wie że to totalne zboczki i ciągle im mało, wszystko co się rusza a w między czasie jeszcze kózka, a kobiety dla nich to inkubatory do robienia socjalu

    06.03.2020 11:38
  • Zehra2 (gość)

    Serio nie rozumiecie dlaczego Więzień jest kiczowaty? Wcale nie dlatego że brakuje w nim scen z seksem, to akurat wielka zaleta tureckich seriali. Więzień jest kiczowaty bo emocje glownej pary kręcą się w kółko i akcja ani drgnie do przodu a po ich ślubie to w ogóle wrócą do punktu wyjścia. Ponadto wiele scen jest nielogicznych, źle rozpisanych, drętwo zagranych. Nie dziwię się że odeszli z tej " produkcji ", szkoda tak ładnych aktorów do tak bzdurnych ról.

    06.03.2020 11:13
  • Paula (gość)

    Kiczowaty bo brakuje w nim czego??? Seksu i scen namiętności?!?!no tak bo my Polacy tylko tego żądamy! Już nie wspomnę o tych durnych i rozebranych jak do rosołu laluniach w teledyskach disco polo!I jak tu włączyć dziecku disco polo jak gołymi tyłkami jeżdżą po ekranie!POLSKA TO SEKSHOLICY!

    06.03.2020 07:30
  • Anika (gość)

    Nie wcale nie kiczowaty ja komuś nie odpowiada to niech nie ogląda😃🌷

    06.03.2020 00:21
  • Anika (gość)

    Nie wcale nie kiczowaty ja komuś nie odpowiada to niech nie ogląda😃🌷

    06.03.2020 00:20
  • Omer (gość)

    Serial kiczowaty irytujący brak mu jakości. Więzień miłości to G N I O T ! ! !

    05.03.2020 21:27
  • Omer (gość)

    Serial kiczowaty irytujący brak mu jakości. Więzień miłości to G N I O T ! ! !

    05.03.2020 21:27
NowszeStarsze