"Więzień miłości" odcinek 258. Hatice udziela błogosławieństwa Zehrze i Ömerowi! Zaproszenia na ślub znikają! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Ömer tracą nadzieję, że Hatice zgodzi się na ich ślub. W 258. odcinku "Więźnia miłości" ciotka w końcu udziela im błogosławieństwa! Sprawdź, co się wydarzy w 258. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 258. we wtorek, 10.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) odbył poważną, szczerą rozmowę z ciotką Hatice (Aysun Güven). Dowiedział się, że matka Zehry (Hazal Subasi) zakochała się w nieodpowiednim dla niej mężczyźnie, który zostawił ją, gdy była w ciąży.

Hatice opowiada Ömerowi o matce Zehry. Zmieni zdanie na jego temat?Zobacz więcej

W 258. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer i Zehra zbierają się do wyjazdu. Ciotka niespodziewanie udziela zgody na ich ślub. Zakochani są w szoku. Cevriye (Neslihan Günaydın) wymyka się, by omówić z Salimem (Ali Çoban) i Sukran (Gül Arcan) kwestie ślubu Zehry

Kerem (Ali Yagci), pomimo protestów Sabah (Hande Cömertler), usiłuje bronić jej przed mafią. Po powrocie do rezydencji, Zehra orientuje się, że z jej torebki zniknęły zaproszenia na ślub. Razem z Ömerem rozpoczynają poszukiwania. Włącza się też Cevriye. Nie mogą dopuścić do tego, by zaproszenia trafiły w ręce Ayse (Yaprak Durmaz).

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Omer (gość)

    Więzień miłości to G N I O T !!!

    10.03.2020 21:53
  • Omer (gość)

    Więzień miłości to G N I O T !!!

    10.03.2020 21:53
  • Selim (gość)

    Najbardziej denerwujące jest w tych serialach to, że najbardziej przestępcze sytuacje są bezkarne,

    10.03.2020 14:35
  • Super (gość)

    Super że powstał taki film na który się czeka i z wielką przyjemnością relaksująco ogląda mniejmy nadzieję że po tym filmie będzie jeszcze ciekawszy ale też turecki

    10.03.2020 09:53
  • Gapa (gość)

    Dramat goni dramat w tym dramacie. Szkoda nerwów i tak to nic nie zmieni w tym dramacie.

    09.03.2020 21:10
  • Tena (gość)

    Serial jest super oglądam go codziennie

    09.03.2020 20:43
  • Gosia (gość)

    Ciekawe skąd wiecie o czym ten film skoro nie oglądacie. Ja oglądam

    09.03.2020 19:58
  • do Kariny (gość)

    Karino- no to niech sobie oglądają i czekają , ale to jeszcze nie znaczy, że inni nie mogą skomentować.

    09.03.2020 19:15
  • Nel (gość)

    Naprawdę, szkoda pieniędzy na takie głupiutkie seriale. Małżonkowie się cieszą i są w szoku że ciocia im łaskawie pozwoliła na małżeństwo. Hahahaha. Dobrze że oni nic z tych rzeczy wcześniej, bo teraz to dopiero mieliby ciepło... Czyli obca kobieta- niby ciotka- działa w temacie ślubu, ale rodzona siostra ma się nie dowiedzieć? No zaiste, bardzo skomplikowane są te ich tradycje. Zdrowia i mocnych nerwów dla tych, którzy to oglądają!!

    09.03.2020 19:09
  • Karina (gość)

    Serial jeśli nie nudzi należy nie oglądać są osoby które oglądają i czekają na każdy odcinek. I nie tylko pisowcy. 😇🤪

    09.03.2020 19:04
  • Karina (gość)

    Serial jeśli nie nudzi należy nie oglądać są osoby które oglądają i czekają na każdy odcinek. I nie tylko pisowcy. 😇🤪

    09.03.2020 19:03
  • KRYSTYNA (gość)

    DNOPO

    09.03.2020 16:32
  • Szkoda czasu na tvpis (gość)

    Koniec z serialami pisowskimi. Wymarzona miłość,tak chętnie oglądana skończyła się kilka odcinków wcześniej. Przykre,a zarazem wkurzające,że tvpis nie szanuje widzów. Żeby się nie rozczarować,nie oglądam seriali. Chociaż niektóre zapowiadały się fajnie. Ale co to za seriale które kończą się nagle,bez zakończenia. Dno pisowskie

    09.03.2020 15:44
  • Już nie oglądam,żeby się nie rozczarować (gość)

    Już nie oglądam tych tureckich seriali z taką radością,jak do tej pory. Nie angażuję się tak bardzo. Boję się rozczarowania. Może i ten serial tvpis zakończy wcześniej , więc nie ma sensu się angażować. Będzie jak w rannym ptaszku. Szkoda zdrowia

    09.03.2020 15:38