"Więzień miłości" odcinek 26. Ömer zabiera Zehrę do lekarza. Zbliżą się do siebie dzięki Asji? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra wciąż źle się czuje. Alev zaczęłą podejrzewać, że żona Ömera jest w ciąży. W 26. odcinku "Więźnia miłości" Ömer zabiera Zehrę na kolejną wizytę u lekarza. Sprawdź, co wydarzy się w 26. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 26. we wtorek, 26.03.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) źle się czuje po tym, jak wybuchł pożar w magazynie,w którym zamknął ją Ömer (Erkan Meriç). Po powrocie do domu, widząc dolegliwości Zehry, Alev (Ezgi Baran) zaczęła podejrzewać, że żona Ömera jest w ciąży!

Alev podejrzewa, że Zehra jest w ciąży! Co zrobi?Zobacz więcej

W 26. odcinku serialu "Więzień miłości" rodzina Salima (Ali Çoban) przenosi się do domu Betona. Sevim (Nur Saçbüker) wciąż jest pogrążona w szoku. Zehra ma jechać do lekarza na kolejną kroplówkę. Kiedy Asja dowiaduje się o tym, zaczyna się martwić, że tak jak poprzednio Zehra długo nie będzie wracać. Żeby uspokoić dziewczynkę, Ömer i Zehra zabierają ją ze sobą.

Alev nabiera pewności, że Zehra jest w ciąży. Postanawia, że nie dopuści do tego, aby dziecko się urodziło. Tymczasem, lekarz mówi Ömerowi, że Zehra musi mieć dużo spokoju, dobrze się odżywiać i nie przemęczać się. Po wyjściu z przychodni, cała trójka udaje się na spacer. Nagle mała Asja potyka się i upada, skarżąc się na ból kolana. Zehra i Ömer od razu podbiegają, aby jej pomóc.

Serialowa Ayse, czyli Yaprak Durmaz. Gdzie można oglądać piękną turecką aktorkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×