"Więzień miłości" odcinek 260. Kolejna ciotka Zehry przeszkodzi w ślubie?! Chce odwiedzić dom Ömera! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra i Ömer dostali błogosławieństwo ciotki Hatice, ale pojawia się kolejna przeszkoda. W 260. odcinku "Więźnia miłości" druga ciotka będzie chciała odwiedzić dom Ömera! Sprawdź, co się wydarzy w 260. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 260. w czwartek, 12.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) i Ömer (Erkan Meriç) mają już błogosławieństwo ciotki Hatice (Aysun Güven), ale to nie koniec. Po tym, jak w ostatniej chwili udało się powstrzymać Ayse (Yaprak Durmaz) przed otwarciem zaproszenia, pojawia się kolejny problem.

Kerem uwalnia Sabah z rąk mafii! Zaproszenia na ślub trafią w ręce Ayse?!Zobacz więcej

W 260. odcinku serialu "Więzień miłości" Kerem (Ali Yagci) przebywa z Nurcin, która nie ukrywa swojej zazdrości o Sabah (Hande Cömertler). Kobieta chce, aby Kerem się nią opiekował. W tej chwili przychodzi Koray (Halit Erman Ersoy), który zna się z Keremem z przeszłości.

Zehra i Ömer przyjeżdżają do Salima (Ali Çoban), u którego czekają już Cevriye (Neslihan Günaydin), Sukran (Gül Arcan) oraz ciotka Hamiyet (Nesrin Yildirim) wraz ze swoją córką Canan (Günce Mutlu). Ciotka chce odwiedzić dom Ömera, aby zobaczyć, gdzie zamieszka Zehra po ślubie. Sukran okłamuje ją mówiąc, że w domu Ömera trwa remont, to jednak nie przekonuje Hamiyet. Do Kerema przychodzi Sabah, a Nurcin przygotowuje obiad. Wściekła obecnością dziewczyny postanawia wyjść. Kerem proponuje Sabah, aby razem zjedli ugotowany przez Nurcin posiłek.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Fakt, ten serial ma dużo niedociągnięć ale największe to przeskok czasowy. Moim zdaniem zupełnie niepotrzebny bo psuje wiele rzeczy przez co fabuła się kupy nie trzyma. Pod koniec pierwszego sezonu Zehra już miała dość kłamstw, Omer wyznał jej miłość nad przepaścią i nagle przeskok czasowy około pół roku. I co przez te pół roku Zehra nagle zapomniała że żyje w kłamstwie?? To się kupy nie trzyma całkowicie, o innych wątkach nie wspinajac. Pierwszy sezon jest zdecydowanie lepszy, mało było rzeczy do których moznaby się przyczepic. Powinni kontynuować od momentu wyznania miłości. Połowę obsady wyrzucili i napakowali nowych. Leyla, Demir, Mert byli bardzo dobrymi postaciami, nie wiem dlaczego ich losy się tak potoczyły. Ogólnie uważam że nie jest to zły serial bo nie ma serialu czy filmu gdzie nie ma się o co przyczepic. Pomyśl dobry, dobre wykonanie pierwszego sezonu ale drugi podupadł niestety... Jak ktoś narzeka na złe seriale to na Zoom tv o 18:55 leci Narzeczona ze Stambułu, podobno dobry serial, wszyscy chwalą :) Pozdrawiam

    12.03.2020 10:37
  • Dori (gość)

    Szkoda czasu ble bleeee

    12.03.2020 10:11
  • lila (gość)

    Skoro Muzzeyen już sie nie pojawi to powinni ją uśmiercić tak na odległość, że przyszła wiadomość ze ciotka nie żyje, bo to, ze zależy im tak bardzo na przypodobaniu się nagłym ciotkom bez wspomnienia o tej która go wychowała jest głupotą i dużym niepopracowaniem scenariusza. Muzzeyen winni uśmiercić także dlatego że nie pojawi się na ich ślubie co - biorąc pod uwagę że w serialu wciąż żyje- jest kolejnym błędem w scenariuszu.

    11.03.2020 22:44
  • Anna (gość)

    Te seriale to misja telewizji publicznej i Pana Kurskiego.

    11.03.2020 21:32
  • Anna (gość)

    Te seriale to misja telewizji publicznej i Pana Kurskiego.

    11.03.2020 21:32
  • Katarina (gość)

    Muzzeyn już się nie pojawi. Ta.postać występowała tylko w pierwszym. A tak w ogóle to drugi sezon liczy 266 odcinków więc skończy się za rok. Cieszcie się tym sezonem,bo trzeci może Was rozczarowć. Nie będę oczywiście spoikerować więc jeśli ktoś chce to niech pisze na priva:katstachanska@gmail.com ps pracowałam przez jakiś czas dla TVP i powiem tak,te seriale kupuje się w pakiecie tzn.po kilka od jednego producenta. Wtedy wychodzi taniej ale trzeba się zgodzić na te które w takowym pakiecie się znajdą. Pozdrawiam wszystkich fanów.

    11.03.2020 21:25
  • Maciek (gość)

    No tak , z strony Zehry to Ömerr i nawet w piecu musiał napalić i kurką dać jesć żeby ciotka dała błogosławeństwo, a gdzie tu Muzzeyen? Prawda Zehra 2. Szkoda że w necie piszą do przodu?

    11.03.2020 20:58
  • Turek (gość)

    Blablabla 🤩

    11.03.2020 19:55
  • Janczar (gość)

    Jak tak dalej pójdzie to Omer exploduje przy rozsuwaniu łóżek Zehra też chce skończyć z celibatem a tu ciotka klotka hihi.

    11.03.2020 18:52
  • Fanka doZehra2 (gość)

    Mnie się podobają tureckie seriale.

    11.03.2020 18:22
  • Zehra2 (gość)

    Tak Niko, to są bajki 21 wieku i to że są kręcone jest zrozumiałe. Jedynie nie pojmuję jakimi kryteriami kierują się ci, którzy dokonują wyboru, który serial zakupić. Czy cokolwiek obejrzeli czy wystarczy krótka niepełna recenzja w stylu "młody, przystojny musi się ożenić by uszczęśliwić siostrę z piękną, dobrą która pilnie potrzebuje pieniędzy na leczenie ojca, ślub ma być tylko na 6 miesięcy ale sprawy zaczynają się komplikować...."? Dlaczego spośród wielu naprawdę dobrych seriali lecą w tvp tylko takie słabe??? Kto to zakupił i po co?

    11.03.2020 17:45
  • Nika (gość)

    Do Zehry 2: brawo 👏👍 Tylko potrzeba nam psychologa, który wyjaśni nam dlaczego oglądamy tak beznadziejne seriale, filmy 🤔 Nie przepadam za polskimi serialami, ale co robić gdy się jest osobą samotną a w tv leci to co leci, czyli brudna polityka, tragedie, jakieś choroby , które nagle i nie wiadomo skąd się pojawiły i strach z domu wyjść. ... to uciekamy się do bajek w tv , bo te tureckie seriale to takie bajki 21 wieku 😉

    11.03.2020 15:56
  • Zehra2 (gość)

    Buahahaha, kolejna ciotka staje im na drodze, tego się nawet komentować nie da:) ciągle jakieś ciotki wyskakują jak z kapelusza a gdzie ta jego prawdziwa Muzzeyen, która go wychowała???? Dlaczego nie starają się o jej błogosławieństwo??? Jak to się wszystko kupy nie trzyma...

    11.03.2020 12:45