"Więzień miłości" odcinek 261. Kerem opiekuje się Sabah. Ciotka Zehry przygotowuje się do odwiedzin w domu Ömera [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ciotka Hamiyet chce zobaczyć, jak Zehra będzie mieszkała po ślubie z Ömerem. W 261. odcinku "Więźnia miłości" wszyscy będą próbować doprowadzić do odwiedzin. Sprawdź, co się wydarzy w 261. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 261. w piątek, 13.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ciotka Hamiyet (Nesrin Yildirim) wraz ze swoją córką Canan (Günce Mutlu) przyjechały do domu Salima (Ali Çoban) i chcą zobaczyć, jak mieszka Ömer (Erkan Meriç). Kerem (Ali Yagci) i Sabah (Hande Cömertler) zatruli się posiłkiem, przygotowywanym przez Nurcin.

Kolejna ciotka Zehry przeszkodzi w ślubie?! Chce odwiedzić dom Ömera! Zobacz więcej

W 261. odcinku serialu "Więzień miłości" Keren i Sabah wciąż źle się czują. On czule o nią dba. Cevriye (Neslihan Günaydin) udaje się wysłać Ayse (Yaprak Durmaz) i Nihata (Aykut Igdeli) na kilka dni z domu, by w tym czasie załatwić sprawy związane z wizytą krewnej Zehry.

Canan zazdrości Zehrze życia w mieście i bogatego narzeczonego. Mówi jej, że nudzi się w wiosce i nie chce do niej wracać. Jednocześnie romansuje z mężczyzną, który oszukuje ją, że jest w pracy, gdy tak naprawdę spędza czas z kolegą. Ömer przyjeżdża po Zehrę i jej rodzinę. Wygląda na to, że nie ma przeszkód, aby odwiedzili jego rezydencję.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karolina jasinska nasiewicz (gość)

    Taka historia to jak bajka o pienej milosci dwojga serc ona to dziewczyna ze snu a on przyciaga uwage na zehre szkoda ze zycie plynie innyn torem.

    13.03.2020 11:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×