"Więzień miłości" odcinek 264. Zehra daje Canan kartę kredytową i poznaje Cetina! Domyśli się, że to oszust? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Canan zazdrości Zehrze męża i tego, do jakiej rodziny została włączona. W 264. odcinku "Więźnia miłości" poprosi kuzynkę o pożyczkę. Sprawdź, co się wydarzy w 264. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 264. w środę, 18.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Canan (Günce Mutlu) jest zachwycona Ömerem (Erkan Meriç) i jego domem. Zazdrości Zehrze (Hazal Subasi), że będzie tam mieszkała. Spotkała się z Cetinem, który ma nadzieję obłowić się na Canan. Podczas ich rendki ukradł jej gotówkę.

Sabah ma wyrzuty sumienia. Ömer przekazuje Zehrze swój majątek!Zobacz więcej

W 264. odcinku serialu "Więzień miłości" Canan jest zauroczona Cetinem. Jest przekonana, że to majętny mężczyzna. Chce jednak także zrobić na nim wrażenie. Podczas rozmowy telefonicznej, Cetin namawia ją, aby na kolejne spotkanie przyszła z Zehrą, żeby mógł ją poznać. Rozmawiając z Zehrą, Canan okłamuje ją mówiąc, że razem z matką nie mają pieniędzy, a Hamiyet (Nesrin Yildirim) głupio jest przyznać się do tego. Zehra proponuje, że da Canan swoją kartę kredytową, którą dostała od Ömera.

Między Keremem (Ali Yagci) a Sabah (Hande Cömertler) znowu dochodzi do kłótni. Dziewczyna domyśla się, że to dlatego, iż popsuła jego relacje z Nurcin. Zehra i Canan wychodzą razem na miasto. Spotykają Cetina, który mówi Zehrze, że dużo o niej słyszał. Ona jednak jest zaskoczona, bo kuzynka nic nie mówiła jej o mężczyźnie.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×