"Więzień miłości" odcinek 265. Ömer poznaje Cetina. Sabah wręcza Keremowi prezent [STRESZCZENIE ODCINKA]

Canan jest zauroczona Cetinem. Nie wie, że mężczyzna chce wyłudzić od niej pieniądze. W 265. odcinku "Więźnia miłości" zarówna Zehra, jak i Ömer poznają "adoratora" Canan. Sprawdź, co się wydarzy w 265. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 265. w czwartek, 19.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cetin poznał Zehrę (Hazal Subasi) i zaprosił ją i Canan (Günce Mutlu) na kawę. Między Keremem (Ali Yagci) a Sabah (Hande Cömertler) znowu doszło do kłótni. Dziewczyna myśli, że to dlatego, iż popsuła jego relacje z Nurcin.

i jego domem. Zazdrości Zehrze , że będzie tam mieszkała. Spotkała się z Cetinem, który ma nadzieję obłowić się na Canan. Podczas ich rendki ukradł jej gotówkę.

Zehra daje Canan kartę kredytową i poznaje Cetina! Domyśli się, że to oszust? Zobacz więcej

W 265. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer (Erkan Meriç) widzi, jak Cetin trzyma Zehrę za rękę. Zaczyna się niepokoić, ale wtedy dostrzega też Canan. Podchodzi do ich stolika i Cetin zachęca, aby się do nich przysiadł. On jednak informuje, że ma z Zehrą inne zajęcia.

Sabah zastanawia się nad kupnem prezentu dla Kerema. Decyduje się na coś, co nie do końca przypada mężczyźnie do gustu. To spinka do krawata, a on krawatów nie nosi. Mężczyzna szuka partnerki na przyjęcie. Nurczin zabiega, by ją wybrał. Cetin chce przedstawić Canan matce. Zehra decyduje się na poważną rozmowę z kuzynką. Stwierdza, że nie powinna ufać Cetinowi bezgranicznie.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Tinka (gość)

  Pomysł na serial dobry, wykonanie koszmarne.

  21.03.2020 01:21
 • Gliwiczanka (gość)

  Treśc.serialu.dobra.ale.akcja.już.nie.za.wolne.tępo.za.dużo.zdań.wymawianych.w.myślach

  20.03.2020 19:24
 • Inna ja (gość)

  Otóż to! To bardzo słuszne, co napisała " ja". Na czym polega fenomen tej pary? Firmować swoim nazwiskiem i związkiem wszystko jedno prawdziwym czy udawanym ten badziew Więzień miłości to zupełnie niepojęte. Serial dla tych co mają krótką pamięć albo w ogóle problem z procesami myślowymi. Rozpasała się Zehra , oj rozpasała... gdzie ta dziewczyna co mając czek in blanco i mogąc wpisać dowolną kwotę wpisała tyle ile potrzebowała dla ojca i ani jednej liry więcej? Teraz po przepisaniu majątku karty kredytowe rozdaje. To sprzeczne z tym jak ją dotychczas kreowano. I jakie Omer chce podrzeć kontrakt? Tego kontraktu już dawno nie ma, bo go Zehra podarła gdy domyśliła się że ma on związek ze zniknięciem jej matki. A potem uciekła co ją mąż tak spektakularnie za taxi gonił. W normalnym domu ktoś by ten kontakt znalazł, no ale w tym serialu gdzie nic nie jest logiczne nie mogło być inaczej, to przerosło zdolności scenarzystów. I na takim czymś oni swoje kariery budują. Ona fakt, gra nadal ale i tak naznaczona jest Zehrą i tak się kojarzy. A on? Nawet ta uroda mu w show biznesie za bardzo nie pomaga, to gwieździe odbija.

  20.03.2020 15:12
 • ja (gość)

  W treści "Co robią tureccy aktorzy podczas koronawirusa,czy jakoś tak.Meric z tego głupiego tasiemca mówi,że odpoczywa.Ale po czym,raczej trzeżwieje.Facet zagrał w jednym tasiemcu i zrobili z niego gwiazdę.A gwieżdzie odbiło i pije i to ostro.

  20.03.2020 14:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×