"Więzień miłości" odcinek 268. Cetin próbuje zwabić do siebie Zehrę. Sabah pomaga bezdomnemu Keremowi [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cetin chce obłowić się na Canan i Zehrze. Kerem został wyrzucony przez ojca z domu. W 268. odcinku "Więźnia miłości" Cetin po raz kolejny będzie próbował zwabić Zehrę w pułapkę. Sprawdź, co się wydarzy w 268. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 268. we wtorek, 24.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cetin chciał zwabić Zehrę (Hazal Subasi) w pułapkę, ale ona jest bardzo ostrożna. Nie ufa mężczyźnie, którym zauroczona jest Canan (Günce Mutlu) . Po tym, jak Kerem (Ali Yagci) i Sabah (Hande Cömertler) utknęli w domu, ojciec Kerema wściekł się i postanowił wyrzucić Kerema z domu i pozbawić wszelkich środków.

Ojciec wyrzuca Kerema z domu! Cetin zastawia na Zehrę pułapkę! Zobacz więcej

W 268. odcinku serialu "Więzień miłości" Cetin chce zwabić do siebie Zehrę, by zrobić jej kompromitujące zdjęcia. Zamiast niej przychodzi Canan.

Kerem pozbawiony środków do życia nocuje w parku. Ktoś chce go zaatakować. Następnego dnia Sabah oferuje mu pracę i nocleg w biurze.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Lale (gość)

  Te zwyczaje to decydowanie przez obce ciotki czy małżeństwo prawnie zawarte może mieszkać razem? Czy może że wzorem Alev można popełniać przestępstwa a i tak nie będzie się ukaranym? Czy może zwyczaj jest taki, żeby oszukiwać jak najdłużej swoją rodzinę odnośnie ślubu, zatajać przed ojcem, matką, siostrą że ma się męża i z drugiej strony zatajać, że ma się teściów? A może zwyczaj jest taki, że jak już mąż dopuści żonę do swojego konta to ona wesprze swoje kuzynki? Dla mnie to serial o zabawie "gonić króliczka i długo go nie złapać" albo w kotka i myszkę, bez żadnego sensu. Szkoda czasu.

  24.03.2020 16:17
 • Gosc (gość)

  Tak, ja też nie rozumiem tego serialu, może chcą pokazać jakie u nich są zwyczaje???????

  24.03.2020 16:09
 • Zagadka (gość)

  O czym jest ten serial? Bo o miłości na pewno nie! Co jest tematem przewodnim, co chcieli tym serialem przekazać albo udowodnić?

  24.03.2020 10:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×