"Więzień miłości" odcinek 269. Ömer chce wybudować dom! Cetin wysyła Zehrze kompromitujące zdjęcia Canan [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cetin chciał zwabić Zehrę, aby zrobić jej kompromitujące zdjęcie, ale ona nie dała się podejść. W 269. odcinku "Więźnia miłości" Zehra dowie się, jaką niespodziankę ma dla niej Ömer. Sprawdź, co się wydarzy w 269. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 269. w środę, 25.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cetin chciał zrobić Zehrze (Hazal Subasi) kompromitujące zdjęcia, ale zamiast niej pojawiła się Canan (Günce Mutlu). Kerem (Ali Yagci) został wyrzucony przez ojca z domu, a Sabah (Hande Cömertler) zaoferowała mu pracę i nocleg w biurze.

Cetin próbuje zwabić do siebie Zehrę. Sabah pomaga bezdomnemu KeremowiZobacz więcej

W 269. odcinku serialu "Więzień miłości" Cetin usypia Canan i robi jej zdjęcia. Późneij wysyła je do znajomego z prośbą o ich przerobienie. Torebki Zehry trafiają do dużej sieci handlowej. Kerem, pracując w agencji Sabah, popełnia karygodne błędy.

Ömer (Erkan Meriç) zabiera Zehrę nad wodę. Ma dla niej niespodziankę - kupił ziemię, na której chce zbudować ich wspólny dom. Zehra jest wzruszona. Wspaniałą chwilę burzy Cetin, który wysyła Zehrze kompromitujące zdjęcia Canan!

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×