"Więzień miłości" odcinek 270. Cetin szantażuje Zerhę! Canan chce wyjść za niego za mąż! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cetin zrobił Canan kompromitujące zdjęcia i wysłał je do Zehry. W 270. odcinku "Więźnia miłości" będzie szantażował żonę Ömera. Sprawdź, co się wydarzy w 270. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 270. w czwartek, 26.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) poinformował Zehrę (Hazal Subasi), że kupił ziemię i chce wybudować dla nich dom. Piękną chwilę zepsuł Cetin, który wysłał Zehrze kompromitujące zdjęcia Canan (Günce Mutlu). Co zamierza?

Ömer chce wybudować dom! Cetin wysyła Zehrze kompromitujące zdjęcia CananZobacz więcej

W 270. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra spotyka się z kuzynką, aby opowiedzieć jej o tym, co robi Cetin. W pewnym momencie, w kawiarni pojawia się także Cetin! Zehra jest zdenerwowana. Kiedy Canan idzie do łazienki, Cetin szantażuje Zehrę kompromitującymi zdjęciami jej krewnej. Mówi, że chce pieniędzy, a jeśli ich nie dostanie, upublicznienie fotografii może doprowadzić do kolejnych prób samobójczych Canan.

Kerem (Ali Yagci) postanawia ratować swe finanse, sprzedając własne ubrania. Prosi Sabah (Hande Cömertler) o klucze do domu mówiąc, że potrzebuje zabrać swoje rzeczy. Po wyjściu z kawiarni Canan mówi Zehrze, że Cetin chce się z nią ożenić, a ona nie ma nic przeciwko temu. Zehra chce donieść o szantażu na policji, ale powstrzymuje ją Cetin, grożąc, że jeśli to zrobi, będzie tego żałowała.

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka tureckich seriali (gość)

    Ten serial byłby fajniejszy gdyby akcja działa się szybciej właśnie jak w meandrach czy wiecznej miłości. A tak nawiasem mówiąc Meandry Uczuć są powtarzane na tvp3 o 15:05 ;-)

    27.03.2020 17:05
  • Nikas (gość)

    Coraz głupszy scenariusz tego serialu , niech się wreszcie skończy, wolę już obejrzeć powtórkę Meandry uczuć 😩

    26.03.2020 19:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×