"Więzień miłości" odcinek 271. Zehra zapłaci Cetinowi?! Canan nakryje ich na spotkaniu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cetin szantażuje Zehrę. Chce pieniędzy za to, że nie pokaże nikomu kompromitujących zdjęć Canan. W 271. odcinku "Więźnia miłości" Zehra uda się po pieniądze dla Cetina! Sprawdź, co się wydarzy w 271. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 271. w piątek, 27.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) jest szantażowana przez Cetina, który rozkochał w sobie Canan (Günce Mutlu) i chce to wykorzystać, aby się wzbogacić. Zehra nie chce martwić Ömera (Erkan Meriç), dlatego wciąż nie powiedziała mu o niczym.

Cetin szantażuje Zerhę! Canan chce wyjść za niego za mąż!Zobacz więcej

W 271. odcinku serialu "Więzień miłości" Kerem (Ali Yagci) próbuje grać na giełdzie. Zehra ma się spotkać z Cetinem, by zdobyć kompromitujące zdjęcia. Cetin zbywa Canan. Dziewczyna czuje się zdradzona.

Sabah (Hande Cömertler) chce się dowiedzieć, dlaczego Kerem odwiedza lombard. Zehra wypłaca pieniądze i udaje się do restauracji, gdzie umówiła się z Cetinem. Mężczyzna robi sobie żarty, a Zehra zapowiada mu, że nigdy więcej ma się nie zbliżać do jej rodziny. W lokalu zjawia się Canan, która obserwuje, jak kuzynka wręcza Cetinowi kopertę z pieniędzmi!

Miłość w tureckich serialach. Oto najpiękniejsze sceny miłosne w telenowelach znad Bosforu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • yase (gość)

    serial zupełnie o niczym, głupi i niedorzeczny, zabrakło im pomysłu jak fajnie zakończyć tę historyjkę o milości to wprowadzili nowe postaci, a zehra jak głupia była tak głupia pozostała

    27.03.2020 00:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×