"Więzień miłości" odcinek 273. Canan chce się zabić! Zehra odnajduje ją nieprzytomną! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Cetin zerwał z Canan twierdząc, że Zehra chciała go przekupić. W 273. odcinku "Więźnia miłości" zrozpaczona kuzynka Zehry sięgnie po ostateczne rozwiązania. Sprawdź, co się wydarzy w 273. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 273. we wtorek, 31.03.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) przyniosła Cetinowi pieniądze, ale nie dała mu ich, bo mężczyzna nie chciał jej przekazać zdjęć kompromitujących Canan (Günce Mutlu). Później powiedział Canan, że Zehra chciała go przekupić, więc zrywa z nią relacje.

Cetin nie oddaje zdjęć i oczernia Zehrę przed Canan! Zrywa z nią relacje!Zobacz więcej

W 273. odcinku serialu "Więzień miłości" Kerem (Ali Yagci) postanawia z rozmachem rozkręcić firmę. Sabah (Hande Cömertler) ma do tego sceptyczne podejście. Ömer (Erkan Meriç) zaprasza Zehrę na romantyczny piknik. Para spędza miło czas, a Zehra prosi męża, aby nigdy jej nie opuszczał.

Sielankę niszczy telefon od Canan. Kuzynka oskarża Zehrę o to, że rozdzieliła ją z mężczyzną, którego kocha. Zapowiada, że za chwilę każdy pozbędzie się problemu, jakim dla nich jest. Przerażona Zehra prosi Ömera, aby jak najszybciej pojechali do domu Salima (Ali Çoban). Zastają tam nieprzytomną Canan, leżącą na podłodze! Zehra pomaga jej zwrócić nadmiar leków, które wzięła. Canan odzyskuje przytomność, ale powtarza, że Zehra zrujnowała jej życie.

Sabah, czyli Hande Cömertler - poza serialem nie jest chłopczycą! Zobacz, jak wygląda prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hella (gość)

    Serial w którym nie pracująca może szastać pieniędzmi, wypłacać dowolne kwoty i je rozdawać z założenia nie może być normalny. Nie wierzę że nawet tureckim widzom ten Więzień przypadł do gustu.

    30.03.2020 10:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×