"Więzień miłości" odcinek 274. Cetin wyznaje miłość Canan! Zehra mówi kuzynce o zdjęciach! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Canan chciała zabić się po tym, jak Cetin z nią zerwał. W 274. odcinku "Więźnia miłości" Cetin dowie się o wszystkim i postanowi działać. Sprawdź, co się wydarzy w 274. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 274. w środę, 1.04.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Pozostawiona przez Cetina Canan (Günce Mutlu) postanowiła przedawkować leki. W ostatniej chwili odnalazła ją Zehra (Hazal Subasi) i udało się uratować życie Canan. Kobieta jest jednak przekonana, że przez Zehrę straciła mężczyznę swojego życia.

Canan chce się zabić! Zehra odnajduje ją nieprzytomną!Zobacz więcej

W 274. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra odbiera telefon od Cetina i w nerwach mówi mu, że Canan o mało nie straciła przez niego życia. Cetin zaczyna bać się konsekwencji zerwania z Canan - jeśli ona odbierze sobie życie, on będzie musiał zmierzyć się z prawnikami Ömera (Erkan Meriç). Dzwoni do Canan, wyznaje miłość i prosi, aby się spotkali.

Zehra mówi Canan o kompromitujących zdjęciach, lecz ta nie chce jej wierzyć. Kiedy Zehra idzie poszukać fotografii, Canan wychodzi z domu. Na otwarcie agencji nieruchomości Kerema (Ali Yagci) nikt nie przychodzi, za to u Sabah (Hande Cömertler) jest tłum.

Sabah, czyli Hande Cömertler - poza serialem nie jest chłopczycą! Zobacz, jak wygląda prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ma (gość)

    Ma

    01.04.2020 13:37

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×