"Więzień miłości" odcinek 278. Zaskakujący finał wesela Zehry i Ömera! Mężczyzna już nie kocha swojej żony?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Rozpoczęło się wesele Zehry i Ömera. Zazdrosna Canan postanowiła zatruć napoje młodej pary. W 278. odcinku "Więźnia miłości" dojdzie do zaskakującego finału wesela. Sprawdź, co się wydarzy w 278. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 278. we wtorek, 7.04.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Wściekła na Zehrę (Hazal Subasi) Canan (Günce Mutlu) postanowiła zatruć napoje kuzynki i jej męża (Erkan Meriç). Chce tym sposobem zemścić się na Zehrze, która według niej próbowała rozdzielić ją z ukochanym.

Wesele Zehry i Ömera! Canan wsypuje truciznę do napoju pary młodej! Zobacz więcej

W 278. odcinku serialu "Więzień miłości" trwa wesele. Kerem (Ali Yagci) tańczy z Sabah (Hande Cömertler) i jest zafascynowany jej urodą. Jeden z chłopców obecnych na imprezie wywraca zatrute przez Canan napoje, dzięki czemu państwo młodzi nie wypijają ich. Ayse (Yaprak Durmaz) i domownicy wyjeżdżają na krótkie wakacje. Po weselu Zehra i Ömer jadą więc do rezydencji.

W sypialni małżonkowie siadają obok siebie i zbliżają się ku sobie. W tym momencie Ömer zrywa naszyjnik Zehry, wstaje i oznajmia, że gra się skończyła. Zehra jest w szoku. Ömer wychodzi wściekły z pokoju. Okazuje się, że dowiedział się czegoś o Zehrze, co całkowicie odmieniło jego nastawienie do żony.

Sabah, czyli Hande Cömertler - poza serialem nie jest chłopczycą! Zobacz, jak wygląda prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Miłość (gość)

    nie oglądać tego filmu on jest wiary w ciąży jest w ciąży wkurzony film więc proszę nie oglądać Pozdrawiam Krakowska

    13.05.2020 12:04
  • Więzień głupoty, a nie miłości (gość)

    Beznadziejnie durny serial. Nie podoba mi się robienie z widzów idiotów!

    09.04.2020 00:06
  • Vela (gość)

    Mnie też wkurza że nie potrafią ze sobą rozmawiac.Ale czy w Polsce ludzie potrafią skoro tyle rozwodówi alkoholizmu czy narkotyków.Miło się ogląda poękne twarze...Czasem -niestety- smutne sceny jak w życiu...Podoba mi się Stambuł...

    08.04.2020 17:46
  • Zehra (gość)

    A mnie się podoba....I NIE TYLKO MNIE... Po co oglądacie...jak się Wam nie podoba?TYLE GŁUPOT NA TVN MOŻE TAM LEPIEJ PRZEŁĄCZYĆ?.W tym odcinku wycięta jest scena jak Omer podsłuchał rozmowę Zehry i Sabah..Rozmowa ta przypomniała mu dzieciństwo i dlatego w Omera wstapiły demony toksycznej przeszłości.MUZYKA JEST PIĘKNA.SKOMPONOWAŁ JĄ KORHAN NART.CUDOWNA..

    08.04.2020 17:32
  • Ja (gość)

    Kiedy się skończy konowirus

    07.04.2020 22:58
  • Beata (gość)

    Ja mam nadzieję że nie okaże się że to jest rodzeństwo!?

    07.04.2020 20:49
  • Krysia (gość)

    Owszem ,dziwne te wolne akcje i mało słów ,ale jak komuś nie leży to może wyłączyć lub oglądać coś innego !

    07.04.2020 19:45
  • Film (gość)

    Film jako tako ale Żebra nie zauważyła i nie domyśliłem się ,że kuzynka żmija i może jej nagrzebac taka nie rozgarnìeta jak na swój wiek 21 wiek i takie zacofanie teraz już w przedszkolu potrafią myśleć czegoś tu brakuje za długo ciągnące się sceny tak nakręcone jakby bali się

    07.04.2020 18:48
  • Omer (gość)

    Zostaje Renia Grabowska, jak Zehra nie podnieca, o co caman Omer żałosny gostek jest pandemia mus oglądać lipa ..

    07.04.2020 18:10
  • Żenada (gość)

    Coś okropnego, szkoda słów i czasu na to badziewie.

    07.04.2020 16:48
  • Dawid (gość)

    Jednak Zehra i Omer nie będą spali razem Ale okaże się że będą razem bo widziałem w tureckim serialu na Youtube. Wiem że to ma sens Ale naprawdę w jakimś przyszłym odcinku Zehra i Omer będą naprawdę razem.

    07.04.2020 16:46
  • Aaass (gość)

    Za komuny też były seriale dla praczek i szwaczek vide nieśmiertelna Isaura.Widać z tego,że w kurwizji komuna wróciła.

    07.04.2020 14:05
  • Ona (gość)

    Ale ten serial jest taki inny.Bez wulgaryzmów, w sposób delikatny przedstawiona jest tu miłość. A takie poronienia z dzieciństwa ma wiele osób.Omer na pewno to naprawi ...

    07.04.2020 10:57
  • Gosia (gość)

    Serio jeśli serial się nie podoba to po co go oglądacie patologia bez muzgu nikt na siłę wam serialu nie każe oglądać co za żenada 🙈 ogarnijcie się bo wirus was dopadnie

    07.04.2020 10:40
  • Alexandra (gość)

    Niestety, tego serialu nie da się oglądać na trzeźwo. Odtwórcy głównych ról (zadni z nich aktorzy) sztywni jak druty. Jednym słowem badziewie.

    07.04.2020 09:12
  • Krystyna (gość)

    Ten serial jest beznadziejny można oglądać co 10 odcinek i wszystko wiedzieć .Tam nic się nie dzieje w koło tego samego

    07.04.2020 08:40
  • Jolo (gość)

    Bzdury

    07.04.2020 07:58
  • Lukasz (gość)

    Ta zehra na sztywna twarz nie okazuje emocji

    06.04.2020 21:47
  • Ja (gość)

    Popieram poprzednie wypowiedzi