"Więzień miłości" odcinek 280. Ömer całuje Zehrę! Nie jest już zły? Kerem odkrywa, co jest na kasecie Sabah [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer jest przekonany, że Zehra jest z nim tylko dla pieniędzy. W 280. odcinku "Więźnia miłości" dziewczyna będzie próbowała z nim porozmawiać i dowiedzieć się, o co mu chodzi. Sprawdź, co się wydarzy w 280. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 280. w czwartek, 9.04.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po weselu piękny sen Zehry (Hazal Subasi) ponownie zamienił się w koszmar. Ömer (Erkan Meriç) przestał był czuły i kochający, a jego czyny i zachowanie zaczęły przypominać te z początku jego znajomości z Zehrą. Ömer jest przekonany, że Zehra jest z nim dla pieniędzy.

Ömer myśli, że Zehra jest z nim dla pieniędzy! Kerem naprawia kasetę SabahZobacz więcej

W 280. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer jest wciąż obrażony na Zehrę. Kobieta próbuje z nim porozmawiać, ale on jest nieugięty. Nagle bierze ją w ramiona i całuje w policzek. Okazuje się jednak, że to tylko dlatego, że do rezydencji wróciła Ayse (Yaprak Durmaz). W duchu Ömer obiecuje sobie, że zamieni życie Zehry w piekło.

Kerem (Ali Yagci) zdobywa magnetofon i odkrywa, że na taśmie nagrana jest kołysanka. Kiedy Sabah (Hande Cömertler) przychodzi do agencji, on udaje jednak, że nic się nie wydarzyło. Zehra postanawia wpłacić do banku podjęte wcześniej pieniądze. Nie potrafi znaleźć koperty ze zdjęciami kompromitującymi Canan (Günce Mutlu).

Sabah, czyli Hande Cömertler - poza serialem nie jest chłopczycą! Zobacz, jak wygląda prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Felek (gość)

    Tak to prawda moj kierownik tez pidior wsadzil go kolega wielki po Ityk synek bylego prezydenya miasta. Juz niedlugo skoncza sie rzady Idiorow i co wtedy anglista pojdzie do sklepu, oj oby pis przegral bo inaczej zginiemy, kasa sie konczy a moj kierownik pojdzie do sklepu na stroza

    12.04.2020 13:08
  • Ewa (gość)

    Fajny film przeciez nikogo nie wiaza i na sile nie kaza ogladac. Wlacz na pisiorow i tam dpiero cyrk zagryza sie dla stolka nie dla ludzi. Wdzystkie stolki obsadzili pisiprami i walka trwa jak z coronowirusm

    12.04.2020 13:01
  • Okl (gość)

    Polskie seriale też są slabe ale spośród wielu dobrych tureckich trzy miernoty z Turcji dziennie to duża przesada.

    10.04.2020 12:06
  • Widz (gość)

    Lepszy ten serial niż polskie, w których tylko zdrady pokazują

    10.04.2020 01:26
  • Pisior (gość)

    To serial dla elektoratu mojego kłamstwa intrygi, nikt nie myśli , nie zadaje sobie trudu żeby zrozumieć, dlaczego oni tacy są?

    09.04.2020 18:36
  • Ilka (gość)

    Dobre seriale tureckie to tylko w Internecie. Tego Więźnia nie da sie oglądać, szarpie nerwy i wkurza głupota tych bohaterów.

    09.04.2020 15:32
  • Gniot (gość)

    Tego serialu już nie da się oglądać. Najlepsze seriale były na początku Tylko z Tobą, Sekrety Ojca, Rozdarte Serca (ale oczywiście tvp musiało uciąć serial... ) i Czarna Perła.

    09.04.2020 07:12
  • Kamcia (gość)

    Dla mnie jest to nawet dobry serial ale najlepszy turecki serial który mnie ujol za serce i duszę to nadawany był na tv puls pt.to moje życie bardzo godny mojego polecenia

    09.04.2020 02:28
  • Na minusie (gość)

    Do tych co nie rozumieją krytyki- gdy osiągnę wiek kiedy mnie zwolnią z opłat abonamentu to mi będzie wsio ryba co w tvp leci ale dopóki płacę to mam prawo do wypowiedzi bo to też za moje leci!!! Jest jak jest, każą siedzieć w domu, to z nudów telewizję się włączy, mam przesyt polityki i programów informacyjnych o wiadomym przygnębiającym temacie, więc patrzę na seriale, patrzę i oceniam, mam do tego prawo. Gdyby wam zadać pytanie o czym jest ten serial to umialybyscie odpowiedzieć???? Nie! Bo to serial o niczym!

    09.04.2020 00:02
  • Fanka (gość)

    Bardzo lubię ten serial, ale wkurza mnie to, że Zehra jest taką ciamajdą... nie umie być asertywna. Np. zamiast powiedzieć Omerowi o szantażu Czetina, to wszystko ukrywa. A potem się dziwi dlaczego Omer jest zły.

    08.04.2020 23:23
  • Monika (gość)

    Super serial jak ktoś się nie zna to po co co kolwiek piszę.

    08.04.2020 23:07
  • Ramona (gość)

    Nie dyskusji ! Jak się komuś nie podoba niech nie ogląda !

    08.04.2020 22:41
  • Gosc (gość)

    To najglupszy film tego się nie da oglądać

    08.04.2020 21:54
  • Gość (gość)

    Po to jest dodawanie komentarzy ,żeby można było się wypowiedzieć . I nie widzę w tym nic dziwnego. A jak komuś się nie podoba niech siedzi cicho. Każdy ma swoje gusta a o nich się nie dyskutuje. Dzięki. A propos serialu; mi też się nie podoba zachowanie Zehry,bo Omera to rozumiem. Do póki było dobrze,to było dobrze. On się zmienił a ona oczywiście wiecznie ma jakieś tajemnice ,teraz niech cierpi. I co? Wolno mi było się wypowiedzieć.

    08.04.2020 21:14
  • Gość (gość)

    Jak wam nie pasuje nie oglądajcie! Wolę turecki serial obejrzeć niż polskie niektóre gdzie ciągle grają ci sami aktorzy.W tureckich prawie nigdy aktorzy się nie powtarzają aż miło ogladac

    08.04.2020 20:35
  • Gość (gość)

    Serial coraz ciekawszy.. Można obserwując bohaterów nauczyć się tego że lepiej być szczerym i nic nie ukrywać.. Bo z tego tylko problemy jak w zyciu

    08.04.2020 19:36
  • fan (gość)

    Przestańcie pisać głupoty i krytykować. Jeśli się nie podoba to nie oglądajcie i nie komentujcie. Proste Ja bardzo lubię ten serial, mogę oglądać po parę razy. Cudny jest Zawiść przysłania Wam oczy. Jeśli go nie oglądacie, w internecie znajdziecie wiele innych tureckich seriali. Nie ma przymusu oglądania. Wybierzcie co Wam się podoba i nie plujcie jadem

    08.04.2020 19:19
  • Huba (gość)

    Film nie dla naszej mentalności. Nic szczerości same niedomówienia.

    08.04.2020 19:12
  • Magda (gość)

    Mój ukochany serial :)

    08.04.2020 19:04
  • Ja... (gość)

    Sama prawda !!! Na Tv Zoom super film ,Narzeczona ze Stambułu ,całkiem inny , jest akcja ,super gra aktorów"""