"Więzień miłości" odcinek 283. Zehra i Ömer budzą się w jednym łóżku! Jak do tego doszło? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra zaczyna domyślać się, dlaczego Ömer tak bardzo się zmienił. W 283. odcinku "Więźnia miłości" Zehra i Ömer obudzą się obok siebie, w jednym łóżku. Sprawdź, co się wydarzy w 283. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 283. w czwartek, 16.04.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) doznaje kolejnych ciosów, kiedy Ömer (Erkan Meriç) odmawia odwiedzenia jej rodziny. Cetin w zawoalowany sposób namawia Canan (Günce Mutlu) do zainwestowania oszczędności.

Kerem zazdrosny o Sabah! Nihata odwiedza jego była ukochanaZobacz więcej

W 283. odcinku serialu "Więzień miłości" Canan (Günce Mutlu) wydaje skradzione pieniądze. Zehra odwiedza rodzinę, towarzyszy jej Ömer. Mężczyzna zastanawia się, jak Zehrze udaje się wszystkich okłamywać. Kiedy Zehra dziękuje mu, że z nią pojechał, on stwierdza, że zrobił to dla Salima (Ali Çoban). Dodał, że nie rozumie, jak tak dobry człowiek może mieć taką córkę jak Zehra.To bardzo ją rani.

Rano Zehra i Ömer budzą się w jednym łóżku. Kiedy Zehra pyta, dlaczego tak bardzo jej nienawidzi, mąż odpowiada, że nienawiść to słowo, które nie oddaje jego uczuć względem niej. Sabah (Hande Cömertler) pozwala zamieszkać w domu ojca Kerema (Ali Yagci) swojej znajomej - kobiecie w ciąży, która uciekła od męża hazardzisty.

Sabah, czyli Hande Cömertler - poza serialem nie jest chłopczycą! Zobacz, jak wygląda prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • popieram helka (gość)

    helka- 1000% racji!!!

    17.04.2020 21:16
  • Kasia (gość)

    To tylko przede wszystkim serial i trzeba o tym pamiętać.....miłego weekendu

    17.04.2020 16:29
  • helka (gość)

    W wersji tureckiej ten serial mozna przelknac , bo nie wszystko sie rozumie, ale w wersji tlumaczonej na rodzimy jezyk nie do przyjecia.Zaczal sie nie zle , byl jakis pomysl na fabule i bylo by okey gdyby zalatwiono wszystko maksimum w stu odcinkach, a tak wyprodukowano gniota.To jeszcze nie koniec tej glupoty.Zakonczono watek z Alev ale zaraz pojawi sie nastepna napalona na Omera i zacznie sie wszystko kropka w kropke jak z Alev.Bedzie zakochanie, przekazywanie tajemnic firmy wrogowi , a slepy i glupi Omer znowu bezgranicznie ufa tej ktora robi mu kolo piora, a jak zawsze wini za to Zechre. Jak dla mnie Omer to chory , tempy czob. Jak on moze prowadzic tak duza firme z mozgiem malego ptaszka.W tej jego milosci do Zechry jest tyle nienawisci , ze normalna kobieta nie wiem jak zakochana dawno dalaby noge nie ogladajac sie za siebie. Ten glupek Omer nie umie wyciagac wnioskow, a potem jak wszystko sie wyjasnia, kaja sie jak dziecko. Zechra tez glupia do bolu, cos tam zawsze namota tylko do konca nie wiadomo w imie czego, zeby co udowodnic?, ze nie jest wielbladem?.Bardz nie udany serial , jeden z najgorszych tureckich seriali

    17.04.2020 08:44
  • Sb (gość)

    Ten serial jest tak niedorzecznie słaby, że autor spaliłby się że wstydu, gdyby dam go obejrzał. Zawodzą najprostsze elementy, a grozy dopełnia gadanie do siebie przez 3/4 czasu.

    17.04.2020 08:02
  • NeonColourGirl@gmail.com (gość)

    on jej znowu nie ufa, ona znowu robi wszystko żeby udowodnić, że nie jest taka jak on myśli, serio...? I rozumiem, że to serial, i że trzeba coś zagmatwac, ale żeby bez żadnego pomysłu wracać do samego początku

    17.04.2020 02:09
  • Fanka (gość)

    Będzie między nimi cudownie, ale trzeba jeszcze poczekać.

    16.04.2020 21:45
  • Jadwiga (gość)

    Seriał jest bardzo dobry należy uważnie wsłuchać słowa są niektóre prawdziwe i pouczająące

    16.04.2020 15:16
  • pusia46ll (gość)

    Omer. jest pieknym mezczyzna takich w Polsce nie ma.zehra jest pusta i glupia jak mogła podjac. Tyle pieniedzy dla wykupienia zdjecia chyba w Ubraniu spiacej kuzynki i. Do tego zastanawia sie przez kilka odcinków co zrobimy zlego. zenada

    16.04.2020 13:24
  • jagoda (gość)

    Powinni mówić sobie prawdę i by było okej.

    16.04.2020 12:31
  • Zofia (gość)

    Bardzo dobry serial tylko trochę zagmatwany. Zehra powinna opierać się na prawdzie a Omer więcej wyrozumiałości a nie poszlaki

    16.04.2020 12:23
  • Iwona (gość)

    Robercie on pracuje a ona tylko parzy herbatę i nic poza tym.

    16.04.2020 11:56
  • Wiesław (gość)

    Oglądam cierpliwie i czekam na noc poślubną.

    16.04.2020 11:23
  • Kasia (gość)

    Serial ciekawy ale para szuka problemu żeby to przedłużyć

    16.04.2020 00:51
  • Robert (gość)

    Serio jak można być taką głupią zakochaną w takim bogatym próżniaku tempym debilu ,normalnie nóż mi si ę w kieszeni otwiera na tego Omera debila.Bogaty i tempy baran

    15.04.2020 23:32
  • Mila (gość)

    To tak długo ciągnie się, dużo rozmyślają i mało robią

    15.04.2020 22:56
  • Damian (gość)

    Kiedy się pogodzą i w którym odcinku wyjdzie na jaw że dzitan jest winny

    15.04.2020 22:56
  • enbe (gość)

    Nie wierzę!!! Prawie 300 odcinków i jeszcze sobie nie ponaglał???

    15.04.2020 22:20
  • Iga (gość)

    Po kontaktowym małżeństwie,musza nauczyć się innego ,prawdziwego życia, a to potrzebuje czasu i zrozumienia

    15.04.2020 21:30
  • Iwona (gość)

    Troche jest tu wina zehry bo ńie mówiła prawdy dla omera o pieńiodzach ze wźieła.

    15.04.2020 20:48
  • sabach (gość)

    szkoda,że nie ma powtórek

    15.04.2020 20:21
NowszeStarsze