"Więzień miłości" odcinek 286. Sabah i Kerem zbliżają się do siebie. Cetin wyciągnie od Canan więcej pieniędzy? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Relacje między Sabah a Keremem zmieniają się. W 286. odcinku "Więźnia miłości" oboje ponownie zbliżą się do siebie. Co u pozostałych bohaterów? Sprawdź, co się wydarzy w 286. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 286. we wtorek, 21.04.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) zapewniła Ömera (Erkan Meriç) o swojej miłości. Razem z Sabah (Hande Cömertler) zdemaskowały Canan (Günce Mutlu). Kerem (Ali Yagci) i Sabah postanowili zadbać o chorego herbaciarza, Atiego.

Zehra wyznaje Ömerowi miłość. Muge chce odzyskać Nihata! Zobacz więcej

W 286. odcinku serialu "Więzień miłości" Kerem i Sabah zajmując się chorym Atim, nawiązują nić porozumienia. Sabah zauważa, że Kerem bardzo zmienił się od czasu, gdy się poznali. Także ojciec Kerema docenia odmianę syna i przywraca mu dawne przywileje. Cetin usiłuje wyciągnąć od Canan więcej pieniędzy.

Zehra zastaje Ömera śpiącego w gabinecie. Nakrywa go kocem, wtedy on budzi się, zrzuca koc i zaznacza, że już nigdy więcej nie da się nabrać na gierki Zehry. Ona z kolei oznajmia Ömerowi, że wie, że on kocha ją tak jak ona jego i nie spocznie, dopóki nie wyjaśni nieporozumienia, które ich podzieliło.

Sabah, czyli Hande Cömertler - poza serialem nie jest chłopczycą! Zobacz, jak wygląda prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×