"Więzień miłości" odcinek 287. Zehra dostaje kwiaty od... Ömera! Była kochanka Nihata chce skrzywdzić Asję! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Muge to dawna ukochana Nihata, która teraz postanowiła wrócić do jego życia. W 287. odcinku "Więźnia miłości" będzie chciała skrzywdzić Asję! Sprawdź, co się wydarzy w 287. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 287. w środę, 22.04.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) cierpi przez negatywne nastawienie Ömera (Erkan Meriç). W domu rodziny Kerwandziolu pojawiła się była ukochana Nihata (Aykut Igdeli), podając się za nauczycielkę aktorstwa, która przyszła do Asji (Nisa Sofiya Aksongur).

Sabah i Kerem zbliżają się do siebie. Cetin wyciągnie od Canan więcej pieniędzy? Zobacz więcej

W 287. odcinku serialu "Więzień miłości" z okazji rocznicy ślubu Ayse (Yaprak Durmaz) i Cevrije (Neslihan Günaydın), podszywając się pod Ömera, przesyłają Zehrze bukiet kwiatów. Kobieta jest zaskoczona czytając liścik, rzekomo od męża. Zastanawia się, czy Ömer żałuje tego wszystkiego, co dotąd się wydarzyło.

Cetin szuka wymówek, by nie oddać Canan (Günce Mutlu) pieniędzy. Kobieta nalega, bo chce oddać wszystko Zehrze. Oburza się, kiedy Cetin wciąż owija w bawełnę. Muge chce, by Asję spotkała krzywda. Namawia ją do tego, aby zajrzała do gniazda ptaszków, które jest na niebezpiecznej wysokości. Policja, po donosie Canan, pieczętuje agencję Sabah (Hande Cömertler).

Sabah, czyli Hande Cömertler - poza serialem nie jest chłopczycą! Zobacz, jak wygląda prywatnie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Mk (gość)

  Mk że

  24.04.2020 22:00
 • Gutek (gość)

  Najbardziej kretyński film jaki można sobie wyobrazić,kupy i d...y się to nie trzyma a bohaterowie filmu zachowują się jak nienormalni.

  23.04.2020 10:30
 • Aska (gość)

  Bardzo fajny film szkoda będzie jak się skończy ale mam nadzieję że puszczam potem jakiś fajny film

  22.04.2020 21:15
 • Jagoda (gość)

  To wszystko prawda ale dobrane aktorki do ról które grają są naprawdę bardzo sympatyczne. Chciała bym zobaczyć ich na żywo w pytaniu na śniadanie Omera Zechrę Ajsze i Nichata to są moje ulubione postacie

  22.04.2020 10:37
 • Boki zrywam (gość)

  Ze śmiechu. Co to jest ???

  21.04.2020 21:47
 • Do lala (gość)

  Omer nie jest sadysta. Oni po prostu nie umieją rozmawiać. On coś usłyszał ona mu nie powiedziała o kasie o i tak się zrobiło. Też bym nie chciał żeby ktoś był zemną dla kasy. Chyba że ty "lala" tak lubisz.

  21.04.2020 18:03
 • Lala (gość)

  Omer to sadysta, terrorysta

  21.04.2020 16:25
 • Zegar (gość)

  Śmiechu warte! Jakiej rocznicy??? Przecież niedawno Omer przyznał się tesciowi, że on i Zehra są od ponad roku małżeństwem, co zresztą było dość kuriozalne biorąc pod uwagę ze przez pierwszy sezon było lato gdy brali ślub, jesień gdy ją oskarżył o porwanie Asi, zima gdy przyszedł Salim reperować szafki, wiosna gdy sadzili kwiatki.... a potem przeskok o pół roku gdy się teleportowali znad przepaści:) to chyba dużo za późno by świętować pierwszą rocznicę i dużo za wcześnie by świętować drugą. Pogubili się w czasie....

  21.04.2020 11:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×