"Więzień miłości" odcinek 288. Muge doprowadzi do tragedii? Canan dowiaduje się prawdy o Cetinie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Dawna kochanka Nihata, Muge, przybyła do jego domu, aby pozbyć się Ayse i Asji. W 288. odcinku "Więźnia miłości" będzie kontynuować swój plan. Sprawdź, co się wydarzy w 288. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 288. w czwartek, 23.04.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Muge (Cansu Pelin Özgün) postanowiła odzyskać miłość Nihata (Aykut Igdeli). W związku z tym, musi sprawić, aby Ayse (Yaprak Durmaz) i Asja (Nisa Sofiya Aksongur) zniknęły z jego życia. Canan (Günce Mutlu) doniosła na agencję Sabah (Hande Cömertler).

Zehra dostaje kwiaty od... Ömera! Była kochanka Nihata chce skrzywdzić Asję! Zobacz więcej

W 288. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra (Hazal Subasi) w ostatniej chwili łapie Asję, która za namową Muge chciała zajrzeć do gniazda ptaków. Muge udaje, że na chwilę spuściła dziewczynkę z oka i boi się, że Ayse ją wyrzuci. Zehra obiecuje, że nikomu nie powie o incydencie. Później rozmawia z Ömerem (Erkan Meriç) i mówi mu o kwiatach. On domyśla się, kto przysłał bukiet i nadal rani Zehrę mówiąc, aby zapisała kiedy ma urodziny, dzięki czemu sytuacja z prezentem nie powtórzy się. Dodaje, że nie zna daty, bo nie pamięta o rzeczach, które go nie interesują.

Kerem (Ali Yagci) jest zazdrosny o Cana, który adoruje Sabah. Canan udaje się na spotkanie z Cetinem. W restauracji słyszy jak mężczyzna rozmawia przez telefon chwaląc się, że Canan wpadła w jego siła. Dzięki temu kuzynka Zehry poznaje prawdziwe intencje Cetina. Postanawia, że się na nim zemści. Muge okazuje się okrutną intrygantką i pozyskuje zaufanie Ayse. Odcina głowę lalki Asji i sugeruje siostrze Ömera, że jej córka ma problemy z agresją.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ???? (gość)

    Zacząl omer mnie juz eenerwowac jak on ja traktuke taki prawdziwy gbur on chyba niewie co to jest źona

    23.04.2020 23:15
  • Mgg (gość)

    Ta kochanka to kolejny absurd, już nie wiedzieli co wymyśleć.

    23.04.2020 14:10
  • Helena (gość)

    Może i sam sens i założenia w filmie są niezłe ale ogląda zbyt długo i te niekończące się powtórki, ciągle sami do siebie mówią to przesada.

    23.04.2020 09:59
  • Marika (gość)

    Do tej pory śledziłam ten film, ale już tych bzdur za dużo. Będąc Zehra rzuciłabym tego wariata, szkoda zdrowia i lizania mu dupy, ma w głowie mamę lub siostrę to po co mu żona. Poreszcie nie skonsumował małżeństwa to nie wie po co żona. Bieda. Nie oglądajcie bzdur bo na końcu oboje zginą i będzie po ptakach. Miłości tam nie zobaczymy.

    23.04.2020 08:47
  • BABA (gość)

    Oglądam i lubię te seriale chociaż bardzo drażnią mnie te kłamstwa, tajemnice intrygi i naiwność Zehry,ale wiem że to tylko film.

    23.04.2020 08:26
  • Gosc (gość)

    Dla mnie ten film jest super a m jak miłość już na psy spada tak samo barwy szczescia

    23.04.2020 07:21
  • Koko (gość)

    Super para pasuja do siebie tylko za mało romantyki najlepsza to ciotka wszystko załagodzi aby bylo dobrze ?????

    22.04.2020 22:12
  • Asisss (gość)

    Ja uważam że to jeden z lepszych filmów może akcja nie powala na kolana i wątki ciągną się czasami nie miłosiernie, ale ma on coś takiego co ciągnie i che się go oglądać to raz. A dwa film turecki widać w nim nawiązanie do kultury tureckiej i co mnie osobiście bardzo się podoba wszystko jest takie powiedziałabym subtelne. Nie ma tam na każdym kroku scen emanujacych sexem. Tam większą bliskość dotknięcie ręki pocałunek w policzek zawstydza i to jest fajne.

    22.04.2020 21:37
  • I 46 (gość)

    Omer źle sie zachowuje wzgledem zehry kocha jo ale udaje i robi jej na zlo. Skoro go pocalowala to powinien inaczej jo traktowac.

    22.04.2020 21:11
  • Ipe39 (gość)

    U45 zgadzam się W 100%.;)

    22.04.2020 19:23
  • U45 (gość)

    Oglądam bo się wciągnęła ,ale głupszego filmu to dawno nie widziałam ,dla inteligentnych ludzi ten film napewno nie jest adresowany,gniot niesamowity ,smetny ,bez jakiejś fajnej akcji