"Więzień miłości" odcinek 291. Canan łączy siły z Cetinem! Nihat zastaje Muge w rezydencji [STRESZCZENIE ODCINKA]

Canan wie już, że Cetin ją oszukiwał, ale mimo to wciąż się z nim spotyka. W 291. odcinku "Więźnia miłości" mężczyzna przekona ja do tego, aby współpracowali. Sprawdź, co się wydarzy w 291. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 291. we wtorek, 28.04.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Canan (Günce Mutlu) wie już, że Cetin ją okłamywał. On jednak robi wszystko, aby załagodzić sprawę. Kerem (Ali Yagci) poznał historię dzieciństwa Sabah (Hande Cömertler). Oboje bardzo się do siebie zbliżają. Zehra (Hazal Subasi) oddała Ömerowi (Erkan Meriç) pieniądze.

Sabah otwiera się przed Keremem. Zehra pojawia się w firmie Ömer i oddaje mu pieniądze! Zobacz więcej

W 291. odcinku serialu "Więzień miłości" Kerem troszczy się o Sabah. Ona z kolei dzwoni do Canan i nakłania ją, by oddała Zehrze pieniądze. Mówi, że jeśli tego nie zrobi, cała rodzina dowie się o tym, co się wydarzyło. Ömer nadal traktuje Zehrę z dystansem. Nie chce, aby przynosiła mu śniadanie i była dla niego miła.

Canan spotyka się z Zehrą. Udaje, że jest jej wdzięczna za to, że nie powiedziała o jej złych uczynkach matce. Zehra wybacza kuzynce i odchodzi. Okazuje się jednak, że Canan połączyła siły z Cetinem i teraz razem spiskują, aby wyciągnąć od Zehry więcej pieniędzy. Do posiadłości przybywa nowa nauczycielka Asyi (Nisa Sofiya Aksongur). Widząc Muge (Cansu Pelin Özgün) Nihat (Aykut Igdeli) jest bardzo zaskoczony.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Więzień miłości (gość)

  dzień dobry czy pani oglądała więzi miłości bo ja tak policja weszła do policja weszła do domu na

  02.05.2020 09:18
 • Rozczarowana (gość)

  Ten Serial jest przeciągnięty w czasie.Sama treść filmy okey .

  28.04.2020 16:52
 • Marianna (gość)

  Dlaczego w tych tureckich filmach zawsze zło tryumfuje nad dobrem.Pewnie pisiory zakupili je za pół darmo.Nie można już patrzeć na tą Canon. Nie dosyć ze brzydka to jeszcze podłączyć.

  28.04.2020 13:23
 • Ona (gość)

  Za bardzo się przyciągają te sceny, ale jak Omer dowie się, że popełnił fatalna pomyłkę i Zebra wystąpi o rozwód będzie nawet ciekawie.

  28.04.2020 09:14
 • mika (gość)

  najgorszy film turecki jaki oglądałam do tej pory.tak poszli na ilość a nie na jakość,więc nic dziwnego że mszę pokazywali 14 minut.

  28.04.2020 08:13
 • Kate (gość)

  Nie mogę się doczekać jak dotrze do omera ze zehra naprawde do kocha :) jego minę

  27.04.2020 22:09
 • ReDa (gość)

  Ten scenariusz pisany chyba na kolanie to zlepek kilku historyjek luźno ze sobą powiązanych bez większego ładu i składu. Te ciotki, kuzynki, kochanki..... nie było ich w pierwszym sezonie, a w drugim całkowicie zbędne i widać, że wprowadzone na siłę. Widać też, że nie mieli ogólnego wyobrażenia jak chcą tę główną parę poprowadzić. Poszli na ilość, nie na jakość i tak nakręcili ponad 300 odcinków o niczym.

  27.04.2020 19:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×