"Więzień miłości" odcinek 292. Sabah i Kerem opiekują się porzuconym niemowlęciem. Zehra próbuje pogodzić się z Ömerem [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 292. odcinku "Więźnia miłości" Zehra po spłaceniu długu Ömerowi próbuje się z nim pogodzić. Czy mężczyzna uwierzy w szczere intencje dziewczyny? Sabah i Kerem znajdują porzucone niemowlę i opiekują się nim. Sprawdź, co się wydarzy w 292. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 292, w środę, 29.04.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) nadal walczy o Ömera (Erkan Meriç), ale mężczyzna wciąż traktuje ją z dystansem. Sabah (Hande Cömertler) i Kerem (Ali Yagci) bardzo się do siebie zbliżyli, zwłaszcza po tym, kiedy mężczyzna poznał historię kobiety.

Canan łączy siły z Cetinem! Nihat zastaje Muge w rezydencji Zobacz więcej

W 292. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra oddaje Ömerowi pieniądze i wyznaje mu miłość. Mówi także, że wie, że i on ją kocha. Kobieta próbuje także wytłumaczyć ukochanemu, że wcale jej nie chodzi o pieniądze i zapowiada, że będzie o niego walczyć. Ömer nie wierzy w jej słowa.

Sabah pochwala postawę Zehry i mówi jej, że musi udowodnić swoją miłość w inny sposób. Na Ömera nie działa rozmowa i zwykłe wyznanie miłości. Teraz trzeba działać.

Wieczorem Sabah jest w biurze Kerema. Kiedy wychodzą, przed drzwiami zastają nosidełko z niemowlęciem. W środku znajduje się liścik od matki dziecka, która prosi o zaopiekowanie się małą Can. Nieznajoma kobieta przyznaje w notatce, że nie ma pieniędzy na wyżywienie siebie, więc w ten sposób chce zapewnić córce lepszy byt. Kerem chce zadzwonić na policję, jednak Sabah proponuje inne rozwiązanie. Kobieta chce przez jakiś czas zająć się maleństwem i na własną rękę odnaleźć jego matkę.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marta (gość)

    Chory jest raczej ten kto tworzył ten serial.

    30.04.2020 09:14
  • Aga (gość)

    Wszyscy krytykują serial ale oglądają bo po komentarzach widać że są na bieżąco 😂😂

    29.04.2020 19:20
  • Ona (gość)

    Przestałam oglądać, straszne głupoty

    29.04.2020 18:54
  • Beata (gość)

    Wszyscy tak narzekają, ale oglądają. Mnie też się nie podoba, ale chcę się dowiedzieć, jak to wszystko się zakończy. Jeszcze zostanie mi "Elif"do oglądania, a potem żegnajcie tureckie seriale. Nigdy więcej tureckich seriali !!!

    29.04.2020 15:58
  • Baba (gość)

    Tak jak wiekszosc też deneruje mnie ta ich zawziętość i kłamstwa. Ciągle jakieś intrygi i chciwość.

    29.04.2020 06:19
  • Kate (gość)

    Może wiecie co będzie z sabah i keremem?

    28.04.2020 22:12
  • Marika (gość)

    Już mnie męczy ten Omer i Zehra. Oboje nie dojrzeli do życia a tak ładnie się zapowiadało. On już ze srebrnymi włosami a rozum ma dziecka. Nie wie co to rodzina własna. Biedota i cały czas dupe mu lizać to niech poczeka aż mu dupa odmówi posłuszeństwa. Do niczego ten serial tylko myślą myślą i pół godziny mija a potem jakieś bzdury a miało tak być pięknie. A u zehry w domu nazbiera się babów i cała wieś to rodzina. Darmozjady.Gdzie tu jest więzień miłości jak do cholery robi się par i każdy go gra. Do kitu!!! W wersji tureckiej jest lepszy.

    28.04.2020 19:55
  • Kaja (gość)

    Serial dla debilow

    28.04.2020 18:04
  • Nisa (gość)

    Bez sensu z tą Zehrą- jak ją Omer pytał, ile chce za to małżeństwo to się krępowała wpisać kwotę potrzebną dla ojca, jak później dawał jej drugi czek za podtrzymanie kłamstwa to go podarła, jak jej dawał kartę kredytową to nie chciała a teraz sama bez jego wiedzy i zgody bierze pieniądze ile chce i daje je jakiejś kuzynce wytrzaśniętej nie wiadomo skąd i po co. Poza tym oni oboje wyjątkowo tępi, rozum to oni mają może nastolatków bo na pewno nie dorosłych ludzi.

    28.04.2020 15:50
  • Mugu (gość)

    Kasa krąży, skąd Zehra ma kasę jak, ta Dzanan, jej nie oddała, Ten Emer to tępak, oby tylko w głupim serialu, czy tak jest w Turcji, boże pomusz im plisss.....

    28.04.2020 15:40
  • Luz (gość)

    Ten serial to KICZ !!!

    28.04.2020 12:43