"Więzień miłości" odcinek 294. Canan włamuje się do gabinetu Ömera. Zehra zrzeka się całego majątku [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 294. odcinku "Więźnia miłości" Canan włamuje się do biura Ömera i fotografuje ważne dokumenty, pod którymi podpisała się Zehra. Zehra natomiast zrzeka się całego majątku. Co na to Ömer? Sprawdź, co się wydarzy w 294. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 294, w poniedziałek, 4.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Policja rozpoczęła poszukiwania w sprawie porzuconego niemowlaka. Funkcjonariusze dotarli do domu Kerema (Ali Yagci), jednak Sabah (Hande Cömertler) w ostatniej chwili uciekła do piwnicy. Canan (Günce Mutlu) odwiedziła Zehrę (Hazal Subasi) po tym, jak Hamiyet (Nesrin Yildirim) dowiedziała się o jej zaręczynach.

Policja wkracza do domu Kerema. Hamiyet dowiaduje się o zaręczynach Canan i CetinaZobacz więcej

W 294. odcinku serialu "Więzień miłości" Canan za namową Cetina włamuje się do gabinetu Ömera i dzwoni do ukochanego. Mężczyzna każe jej zrobić zdjęcia dokumentom, które wydadzą się jej ważne. Canan fotografuje umowy, w których widnieje podpis Zehry a także jej numery kont bankowych.

Następnego dnia asystentka dzwoni do Ömera i informuje go, że jego żona zrzekła się praw do wszystkich kont i majątku. Ömer wzywa Zehrę do siebie o dopytuje ją o jej grę. Kobieta stara się pokazać mu, że nadal go kocha i nie zależy jej na pieniądzach. Mężczyzna nie wierzy w jej słowa i twierdzi, że to kolejna jej zagrywka.

Wspólnik Cetina dzwoni do niego i informuje, że nie może zabrać pieniędzy z konta Zehry, bo ta je pozamykała. Wściekły mężczyzna nie wie skąd wziąć teraz pieniądze na spłatę swoich długów.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×