"Więzień miłości" odcinek 295. Muge zastawia pułapkę na Nihata. Canan odnajduje dowód nieszczerości Cetina! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Canan włamała się do biura Ömera, ale okazało się, że Zehra zamknęła wszystkie konta. W 295. odcinku "Więźnia miłości" Canan po raz kolejny będzie myszkować do domu Ömera. Sprawdź, co się wydarzy w 295. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 295. we wtorek, 5.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Canan (Günce Mutlu) włamała się do gabinetu Ömera (Erkan Meriç), po czym okazało się, że Zehra (Hazal Subasi) zamknęła wszystkie swoje konta. Cetin jest wściekły, musi znaleźć pieniądze na spłatę swoich długów.

Canan włamuje się do gabinetu Ömera. Zehra zrzeka się całego majątkuZobacz więcej

W 295. odcinku serialu "Więzień miłości" Muge (Cansu Pelin Özgün) zmusza Nihata (Aykut Igdeli), by umówił się z nią na kolację. Kiedy spotykają się w kawiarni, mąż Ayse (Yaprak Durmaz) prosi, aby Muge dała jego rodzinie spokój. Kiedy trzymają się za ręce, ktoś robi im zdjęcia z ukrycia. Okazuje się, że to plan Muge, która chce pokazać fotografie Ayse.

Ömer i Zehra szukają Canan. Zehra wspomina przeszłość. Cetin każe Canan poszukać sejfu w domu Ömera. Kiedy Canan próbuje to zrobić, odnajduje zdjęcia, które Cetin zrobił jej kiedyś w swoim domu. Stwierdza, że Zehra naraziła ją na hańbę, nie niszcząc fotografii. Postanawia, że kuzynka jej za to zapłaci. Jednocześnie informuje Cetina, że w domu Ömera nie ma ani sejfu, ani pieniędzy. Aydan przeprasza Kerema (Ali Yagci) i Sabah (Hande Cömertler) za to, że porzuciła córkę.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×