"Więzień miłości" odcinek 297. Canan zostaje porwana! Zehra ma zapłacić za nią wysoki okup! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Canan wciąż współpracuje z Cetinem, który ma problemy z wierzycielami. W 297. odcinku "Więźnia miłości" Canan zostanie porwana i tylko Zehra będzie mogła ją uratować. Sprawdź, co się wydarzy w 297. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 297. w czwartek, 7.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Cetin został uprowadzony przez wierzycieli, którzy domagają się od niego zwrotu długów. Mężczyzna próbuje sprawić, aby Canan (Günce Mutlu) wyciągnęła pieniądze od Zehry (Hazal Subasi) i mu pomogła. Kerem (Ali Yagci) w tajemnicy uregulował zaległy czynsz Aydan.

Cetin w tarapatach! Napięcie między Zehrą a Ömerem słabnie! Zobacz więcej

W 297. odcinku serialu "Więzień miłości" Piton porywa Canan na oczach Zehry. Później dzwoni do żony Ömera (Erkan Meriç) i mówi, co ma zrobić, aby uratować kuzynkę. Zabrania jej mówić o zajściu Ömerowi i policji. Domaga się od Zehry wysokiego okupu za życie Canan.

Aydan wraca wraz z córką do domu. Nihat (Aykut Igdeli) jest osaczony przez Muge (Cansu Pelin Özgün). Kobieta nie ukrywa już, że zamierza odebrać go Ayse (Yaprak Durmaz). Canan i Cetin są przetrzymywani razem. Kuzynka Zehry jest przerażona. Czy zostanie uratowana?

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×