"Więzień miłości" odcinek 299. Życie Canan wisi na włosku! Zehra oddaje porywaczom biżuterię. Co zrobi Ömer? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra nie miała innego wyjścia. Postanowiła poprosić Ömera o pieniądze na okup za Canan. Nie powiedziała mu jednak, co się stało. W 299. odcinku "Więźnia miłości" Ömer przekaże żonie milion lir. Sprawdź, co się wydarzy w 299. odcinku serialu "Więzień miłości"

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 299. w poniedziałek, 11.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) jest szantażowana przez porywaczy, którzy przetrzymują Canan (Günce Mutlu) z powodu długów Cetina. Musi im dać milion lir. Posunęła się więc do ostateczności i poprosiła o pieniądze Ömera (Erkan Meriç). To wzbudziło jego wściekłość.

Zehra prosi Ömera o pieniądze. Powie mu o porwaniu Canan? Zobacz więcej

W 299. odcinku serialu "Więzień miłości" Sukran (Gül Arcan) zakazuje Keremowi (Ali Yagci) wyznania Sabah (Hande Cömertler) prawdy o jej rodzicach. Muge (Cansu Pelin Özgün) usypia Ayse (Yaprak Durmaz), uniemożliwiając jej zrealizowanie planów wspólnego wyjścia z Nihatem (Aykut Igdeli). W kinie, zamiast żony, Nihat widzi Muge.

Zehra sprzedaje biżuterię, lecz nie uzyskuje kwoty potrzebnej na zapłacenie okupu. Porywacze zawożą ją do Canan, ale widząc biżuterię zamiast pieniędzy, odsyłają ją z powrotem i zapowiadają, że życie Canan wisi na włosku. Zehra widzi, jak Piton mierzy do jej kuzynki z broni. W rezydencji Ömer w obcesowy sposób przekazuje Zehrze milion lir. Stwierdza, że to zapłata za to, jak dobrze przez tyle czasu grała swoją rolę.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ktoś (gość)

  Oni wszyscy są głupi Canan jej porwała pieniądze to niech teraz siedzi z swoim kochanym Cetinem u dilerów, ta Zehra też mogła mu powiedzieć ale nie i teraz będzie kolejna sprzeczka. Gdyby nie ta Omera matka w sądzie oni by już się dawno rozstali a Zehra byłaby szczęśliwa. Te niektóre filmy z Turcji są na początku w miarę ok ale później wszystko się jakby powtarza i jest nudne oraz podnosi ciśnienie. ( wkurza bardzo )

  10.05.2020 19:54
 • Omer (gość)

  Serial kiczowaty irytujący brak mu jakości. Więzień miłości to G N I O T !!!

  10.05.2020 08:39
 • Omer (gość)

  Serial kiczowaty irytujący brak mu jakości. Więzień miłości to G N I O T !!!

  10.05.2020 08:39
 • Cacy (gość)

  A mnie nie nudzi ten serial.Pozwala oderwać się od szarej koronawirusowej rzeczywistości, bo informacji o noszeniu maseczek i straszenia przez Szumowskiego mam dość.Złe jest ustalanie odcinków przez polską telewizje na krótsze wersje. Tureckie odcinki kończą się w ekscytującym momencie zachęcającym do czekania co wydarzy się w następnym.Lubię oglądać ten serial i dobrą grę pięknych aktorów.Pędzę z pracy by zdążyć na emisję.

  09.05.2020 07:25
 • bee (gość)

  Ten serial przestał być ciekawy jakieś 250 odcinków temu, wtedy jeszcze coś się działo, teraz to już tylko popłuczyny....... a Zehra w co trzeciej scenie z telefonem przy uchu. Nuda!

  09.05.2020 01:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×