"Więzień miłości" odcinek 30. Ömer w ciężkim stanie. Zehra troskliwie się nim opiekuje [STRESZCZENIE ODCINKA]

Alev chciała, aby Zehra straciła ciążę, w której według niej jest, i za sprawą Nazan podała jej trującą herbatę. Wypił ją jednak Ömer. W 30. odcinku "Więźnia miłości" jego stan będzie ciężki. Sprawdź, co wydarzy się w 30. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 30. w poniedziałek, 1.04.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Alev (Ezgi Baran), przekonana o ciąży Zehry (Hazal Subasi), próbuje zrobić coś, aby żona Ömera (Erkan Meriç) poroniła. Za jej namową, Nazan wykradła trujące zioła i wsypała je do herbaty, którą później podała Zehrze. Wypił ją jednak Ömer.

Ömer wypija zatrutą herbatę! Co z nim będzie?!Zobacz więcej

W 30. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra pielęgnuje gorączkującego męża. Alev widzi, jak próbuje zdjąć mu krawat i denerwuje się jeszcze bardziej. Nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie uczucia tak naprawdę Ömer żywi do Zehry. Kiedy Zehra idzie do kuchni odnieść brudną filiżankę i zaparzyć nową herbatę dla Ömera, zastaje tam Alev i Nazan. Kobiety stwierdzają, że napar nie zadziałał. Yener (Musab Ekici) i Sevim (Nur Saçbüker) snują dalsze plany usidlenia Zehry.

Kiedy Ömer zaczyna czuć się lepiej sugeruje, że jego choroba to sprawka Zehry. Dziewczyna buntuje się i robi Ömerowi gorzkie wyrzuty. - Przestrzegam wszystkich bezsensownych zasad, a ty? Ile z nich respektujesz? Czy wśród nich było to, żebym umarła? Żebym została całkiem sama? - pyta, a łzy napływają jej do oczu. Prosi o krótkie spotkanie z rodziną, jednak mąż pozostaje nieugięty.

Serialowa Ayse, czyli Yaprak Durmaz. Gdzie można oglądać piękną turecką aktorkę?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • maja (gość)

  Nie wiem, czy Alev wygląda lepiej czy gorzej gdy jest w pełnym makijażu czy bez, bo w obu wersjach przeraża, ale charakter ma wredny. A ta Nazan to głupsza niż but, kopać dołki pod żoną pracodawcy to trzeba nie mieć rozumu. Powinna wiedzieć, że Omer latami nie zwracał uwagi na Alev i już nie zwróci i nawet jeśli ożenił się nie z taką co powinien to właśnie Zehra jako jego żona ma pozycję "pani" i choćby z tego powodu powinna trzymać jej stronę. Strasznie mnie drażni głupota tej służącej.

  30.03.2019 20:20
 • Barbara (gość)

  Straszne dluzyzny....

  29.03.2019 22:05
 • OLA (gość)

  Ten serial jest ekstra. A Alev to druga Arzu z serialu Elif.

  29.03.2019 18:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×