"Więzień miłości" odcinek 302. Zehra na kolanach błaga Ömera, aby nie podpisywał kontraktu. Przekona go? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra oddała pieniądze na okup za Canan, ale gangsterzy mają jeszcze inny plan. Chcą, aby Ömer wycofał się z podpisania ważnego kontraktu. W 302. odcinku "Więźnia miłości" Zehra będzie próbowała nie dopuścić do złożenia podpisu. Sprawdź, co się wydarzy w 302. odcinku serialu "Więzień miłości"

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 302. w czwartek, 14.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Gangsterzy wypuścili Canan (Günce Mutlu), ale teraz grożą, że zabiją Ömera (Erkan Meriç), jeśli Zehra (Hazal Subasi) nie powstrzyma go przed podpisaniem ważnego kontraktu. Kobieta jest załamana. Wie, że mąż jej nie posłucha.

Porywacze grożą, że zabiją Ömera! Zehra postanawia z nim porozmawiaćZobacz więcej

W 302. odcinku serialu "Więzień miłości" gangster Piton dzwoni do Zehry, żądając, by powstrzymała Ömera przed podpisaniem kontraktu. Kiedy Zehra rozmawia z nim przez telefon, do pokoju wchodzi Ömer. Zehra zaczyna się tłumaczy i nagle mdleje. Ömer kładzie ją na łóżku. Kiedy rano Zehra się budzi, orientuje się, że jest spóźniona i jedzie do firmy. Próbuje powstrzymać Ömera przed podpisaniem kontraktu. Na kolanach błaga go, aby tego nie robił.

Muge (Cansu Pelin Özgün) podejmuje próbę poróżnienia Nihata (Aykut Igdeli) i Ayse (Yaprak Durmaz). Pisze do Nihata sms, w którym oznajmia, że Ayse podejrzewa go o zdradę. Nihat postanawia się z nią spotkać. Dawny znajomy odwiedza Ömera i wypytuje go o kontrakt.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ort (gość)

    Po pisowni widać, komu się to o podoba i dla kogo to adresowane. Tam gdzie błędy tam i zachwyt.

    15.05.2020 10:14
  • Uwięzoona w serial (gość)

    Piękny film piękni aktorzy piękna gra piękna muzyka Ogladałam już serial do konca na YT z tymi beznadziejnymi tłumaczeniami na język polski a teraz z przyjemnoscią skupiam siè na tym czego nie widziałam kincentrując się na czytaniu nędznych tekstów- nieprawidłowych tłumaczen.Serial w oryginalnej wersji odcinków zawsze kończy się w takim momencie że natychmiast chce siè oglądać następny.W polskiej wersji odzinki nie mają takiej emocji za to dostarczają tego czego nie doświadczałam oglądając film z tekstem.

    14.05.2020 18:36
  • Dana (gość)

    Już się stresuje,że muszę wrócić do pracy,i niestety nie będę mogła oglądać dalszych odcinków.Szkoda że powtórek nie ma 😔Więzień miłości,piękny film.

    14.05.2020 15:21
  • To ja . (gość)

    Okropne te seriale , piękny jest serial Narzeczona ze Stambułu, cały czas akcja i przepiękna muzyka ...

    14.05.2020 14:33
  • aga (gość)

    Uwielbiam tureckie seriale, sto razy lepsze niż Polskie tasiemce. Jeśli się Wam nie podobają nieoglądajcie i nie piszcie głupich komętarzy! Jeśli mi się coś niepodoba nie oglądam i nie komętuje proste! Pozdrawiam miłośników tureckich seriali😀

    14.05.2020 09:15
  • KP (gość)

    Ten film jest tak nudny że aż niedobrze czasem się robi w kółko to samo

    14.05.2020 09:09
  • Gosc (gość)

    Co to za film bez sensu, oglądam go tylko dla tego że grają ładne dziewczyny i przystojni faceci, jest na co popatrzeć bo całość filmu to dno kompletne żenada

    14.05.2020 08:05
  • Mia (gość)

    Oglądałam na yt dzień i noc wciągający bardzo

    14.05.2020 03:35
  • Ada (gość)

    Film bardzo ładny niezwykła gra aktorów oczami ,aktor przepiękny,model wybitny garniturowiec strach patrzeć żeby go wzrokiem nie uszkodzić,A cierpliwym powiem że film niebawem się rozkręci

    14.05.2020 03:32
  • Fanka (gość)

    Nie ma lepszego filmu bym mogła to oglądać godzinami A muzyka w filmie najlepsza

    13.05.2020 22:59
  • Ives (gość)

    Dodam jeszcze że oprócz wartości duchowych, estetycznych mam przyjemność ze słuchania pięknej muzuki w tym serialu skomponowanej przez Korhana Arta...jest piękna.

    13.05.2020 21:58
  • Ives (gość)

    Jeśli nie ppdoba Ci się serial Więzień miłości to po co oglądasz???- jedna z drugą czy trzecim.Z pewnością w tym samym czasie są jakieś durnowate seriale na tvn oparte na wątpliwej sensacji z podglądactwa różnych patologii..Nie jestem mocherem.Znam wiele osób, którym ten sèrial bardzo się podoba -tak jak mnie. Uwielbiam ten serial.Podobał mi się też Wymarzona miłośc, ale niestety nie dokończyli emisji.Pozdrawiam sympatyków serialu a tym którym się nie podoba odsyłam do bezwartościowych prgramów komercyjnych stacji.czy polskich gniotów M jak miłość.

    13.05.2020 21:55
  • Gogo (gość)

    W tych filmach tylko placza albo godzinami patrza na siebie

    13.05.2020 21:48
  • Jaaa (gość)

    Chyba jeszcze gorszy serial to ,, Przysięga,, Tam główna postać tylko płacze

    13.05.2020 20:44
  • mnm (gość)

    Aktorzy grają jak im każą, ale niepojęte jest że ktoś tak idiotycznie rozpisał im role i zrobił z tego serial. Ten tasiemiec jest bez żadnego sensu, bardzo słaby, jeden z najgorszych. Mają widzów za idiotów że co chwila powtórka tego co już było? Że niby nie zrozumieli od razu?

    13.05.2020 19:24
  • Ula (gość)

    Omer sam nie wie co chce.

    13.05.2020 19:02
  • X (gość)

    Zebra

    Ty jesteś za to piękna

    13.05.2020 18:23
  • tak (gość)

    Film bez sensu i nie życiowy. Jak to w tureckim filmie. Sprowadzony przez PIS dla moherow.

    13.05.2020 17:55
  • Bmb (gość)

    Z tego filmu jak wytnie ciągle powtarzające się sceny ( wspomnienia) , to film skończyłby się już dawno. Takie zapychacze czasu to oszustwo. Ujęcia kamer na oczch albo twarzy ciągnące się w nieskończoność ,to też gra na zwłokę. Taki sztucznie wydłużany tasiemiec z nieładnymi aktorami.

    13.05.2020 15:08