"Więzień miłości" odcinek 303. Zehra chce zostać zakładniczką Pitona! Ömer przyjdzie jej z pomocą? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra robi wszystko, aby odwieść Ömera od podpisania ważnego kontraktu. W 303. odcinku "Więźnia miłości" Zehra przedstawi nowy plan porywaczom. Sprawdź, co się wydarzy w 303. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 303. w piątek, 15.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Porywacze, którzy uprowadzili Canan (Günce Mutlu) żądają od Zehry (Hazal Subasi), aby przekonała Ömera (Erkan Meriç), że nie powinien podpisywać ważnego kontraktu. On jednak nie ma zamiaru jej słuchać. Nawet błaganie na kolanach nic nie dało.

Zehra na kolanach błaga Ömera, aby nie podpisywał kontraktu. Przekona go?Zobacz więcej

W 303. odcinku serialu "Więzień miłości" Kerem (Ali Yagci) i Ayhan próbują odnaleźć rodzinę Sabah (Hande Cömertler). Canan nie chce rozmawiać z Cetinem. Mówi mu, aby nigdy więcej się z nią nie kontaktował. Zehra, chcąc ochronić Ömera, postanawia spotkać się z Pitonem i przedstawić mu swój plan działania. Kiedy chce wyjść okazuje się, że Ömer kazał szoferowi Canowi nie spuszczać Zehry z oczu. Ona wykorzystuje jednak chwilę jego nieuwagi i ucieka. Proponuje gangsterom, aby ją porwali. Kerem ratuje Sabah przed natrętnymi mężczyznami.

Piton ostrzega Zehrę, że być może Ömer nie będzie chciał uratować jej życia. Zehra oświadcza, że jeśli Ömer podpisze kontrakt, chce, aby najpierw zabili ją. Dzięki telefonowi od Cana, Ömer zjawia się w magazynie, w którym spotykają się Zehra i Piton. Co zamierza zrobić?

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Halka (gość)

    Coraz glupsze te wymyślone akcje wczesniej ze slubem a teraz z porwaniem, okupem, blaganiem na kolanach i niby nie ufa ale pojedzie i pewnie uratuje.

    15.05.2020 10:08
  • Rubens (gość)

    W tych Tureckich serialach nikt nikomu nie ufa nie mówi prawdy, jak w NRD trzeba mieć zryty łep żeby to oglądać, ale zehra niezła niunia.

    14.05.2020 19:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×