"Więzień miłości" odcinek 304. Ömer próbuje uratować Zehrę! Ayse znajduje dowody niewierności Nihata! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra udała się do gangsterów bez dobrych wieści. W ślad za nią pojechał Ömer. W 304. odcinku "Więźnia miłości", kiedy Zehra będzie w prawdziwym niebezpieczeństwie, do akcji wkroczy Ömer. Sprawdź, co się wydarzy w 304. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 304. w poniedziałek, 18.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehrze (Hazal Subasi) nie udało się przekonać Ömera (Erkan Meriç), aby nie podpisywał ważnego kontraktu. Udała się więc do gangsterów i zaproponowała im, że będzie ich zakładniczką. Nie wiedziała, że Ömer przyjechał za nią.

Zehra chce zostać zakładniczką Pitona! Ömer przyjdzie jej z pomocą?Zobacz więcej

W 304. odcinku serialu "Więzień miłości" widząc, że Zehra jest w niebezpieczeństwie, Ömer odważnie stawia czoła gangsterom. Dochodzi do szarpaniny, padają strzały. W końcu Piton ląduje na ziemi, a Ömer zabiera Zehrę z magazynu. Porywacze ogłuszają jednak Cana. Ömer postanawia uratować swojego szofera.

Kerem (Ali Yagci) i Ayhan nie dowiadują się niczego o prawdziwych rodzicach Sabah (Hande Cömertler). Canan (Günce Mutlu), która usłyszała rozmowę Kerema, nie może uwierzyć, że Sabah jest "podrzutkiem". Muge (Cansu Pelin Özgün) zastawia pułapkę na Nihata (Aykut Igdeli). Ayse (Yaprak Durmaz) odnajduje w jego szafie pukiel włosów i widzi ślad szminki na koszuli męża. Odbiera też tajemniczy telefon. Jest przekonana, że Nihat ją zdradza.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×