"Więzień miłości" odcinek 305. Zehra i Ömer wyjdą cało z potyczki z gangsterami? W ich życiu pojawia się nowa postać! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer i Zehra stawiają czoła gangsterom. W 305. odcinku "Więźnia miłości" uda im się wyjść cało z opresji. Jak to wpłynie na relacje między nimi? Sprawdź, co się wydarzy w 305. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 305. we wtorek, 19.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) pojawił się w magazynie, w którym gangsterzy przetrzymują Zehrę (Hazal Subasi). Robi wszystko, aby uratować ją i swojego szofera Cana, który także wpadł w ręce ludzi Pitona. Tymczasem, Ayse (Yaprak Durmaz) zobaczyła na koszuli Nihata (Aykut Igdeli) ślad szminki.

Ömer próbuje uratować Zehrę! Ayse znajduje dowody niewierności Nihata!Zobacz więcej

W 305. odcinku serialu "Więzień miłości" policja przyjeżdża do magazynu, dzięki czemu Zehra i Ömer wychodzą cało z opresji. Canan (Günce Mutlu) rozmawia z Keremem (Ali Yagci) o prawdziwych rodzicach Sabah (Hande Cömertler). Kerem nie chce, aby Sabah dowiedziała się prawdy zbyt szybko. Nie może jednak zdobyć się na szczerą rozmowę z nią. Muge (Cansu Pelin Özgün) organizuje spotkanie Nihata z kobietą. Robi im zdjęcia.

Ömer wypytuje Zehrę, dlaczego zgodziła się na układ z gangsterami. Policja łączy tę sprawę z innym przestępstwem. Ömer nie wierzy w dobre intencje Zehry. Jest przekonany, że wdała się w relacje z gangsterami dla pieniędzy. Ayse jest nieobecna, ignoruje Nihata. Kiedy w rezydencji rozlega się dzwonek do drzwi, otwiera je Zehra. Kobieta, która przyszła bierze Zehrę za służącą i prosi ją o przyniesienie walizek. Okazuje się, że do babcia Bachszende, której Ayse i Ömer dawno nie widzieli.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×