"Więzień miłości" odcinek 307. Muge zamyka Asyę w piwnicy! Ayse jest zrozpaczona! Zehra zdemaskuje Muge? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Muge nie poprzestaje w wysiłkach dążących do zdobycia Nihata. W 307. odcinku "Więźnia miłości" kobieta ponownie postanowi skrzywdzić córkę Nihata i Ayse, Asyę. Sprawdź, co się wydarzy w 307. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 307. w czwartek, 21.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Muge (Cansu Pelin Özgün) doprowadziła do tego, że Ayse (Yaprak Durmaz) podejrzewa Nihata (Aykut Igdeli) o zdradę. Znalazła pukiel włosów w jego szafie i zobaczyła ślad szminki na kołnierzyku jego koszuli. Muge ma kolejny dowód - zdjęcia Nihata z obcą kobietą.

Ömer i Ayse nie cieszą się z wizyty babci Bachszende. Co między nimi zaszło?Zobacz więcej

W 307. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra (Hazal Subasi) i Ömer (Erkan Meriç) rozmawiają z inspektorem policji na temat tego, co zaszło w magazynie. Zehra mówi inspektorowi, że mogłaby oddać życie, by ratować Ömera. Muge kolejny raz próbuje skrzywdzić Asyę (Nisa Sofiya Aksongur). Mówi, że pobawi się z nią w chowanego i sugeruje, że powinna skryć się w piwnicy. Kiedy dziewczynka tam wchodzi, Muge zatrzaskuje drzwi.

Kerem (Ali Yagci) znajduje kogoś, kto może pomóc w odnalezieniu rodziców Sabah (Hande Cömertler). Domownicy orientują się, że nigdzie nie ma Asyi. Rozpoczynają się gorączkowe poszukiwania. Ayse dzwoni do Muge, ale ta twierdzi, że położyła dziewczynkę spać i wyszła. Tymczasem, Zehra słyszy odgłosy dobiegające z piwnicy. Razem z Canem udaje się tam i ratuje Asyę z opresji. Zaczyna podejrzewać, że Muge nie ma dobrych zamiarów.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Intryga za intrygą (gość)

    Tak to można ciągnąć serial w nieskończoność. Ona nic mu nie mówi a on woli się mścić. Szkoda życia na takie małżeństwo. Ta babka też będzie knuła? Bo chyba nie wprowadzili jej postaci żeby tylko grzecznie kawę w salonie piła.

    20.05.2020 15:59
  • ech ta muge ciągle knuje (gość)

    a zehra mogła by powiedzieć omerowi że pieniadze potrzebowała bo porwali dżanan

    20.05.2020 13:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×