"Więzień miłości" odcinek 308. Zehra mówi Ömerowi o swoich podejrzeniach wobec Muge. Asya zostaje porwana! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Muge zamknęła Asyę w piwnicy, ale Zehra odnalazła dziewczynkę. W 308. odcinku "Więźnia miłości" Zehra postanowi powiedzieć Ömerowi, że nie ufa Muge. Sprawdź, co się wydarzy w 308. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 308. w piątek, 22.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Muge (Cansu Pelin Özgün) chce skrzywdzić Asyę (Nisa Sofiya Aksongur), aby to doprowadziło do rozpadu związku Ayse (Yaprak Durmaz) i Nihata (Aykut Igdeli). Zatrzasnęła dziewczynkę w piwnicy, ale w porę odnalazła ją Zehra (Hazal Subasi). Żona Ömera (Erkan Meriç) zaczyna podejrzewać, że Muge nie ma dobrych intencji.

Muge zamyka Asyę w piwnicy! Ayse jest zrozpaczona! Zehra zdemaskuje Muge? Zobacz więcej

W 308. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra mówi Ömerowi, że Muge dziwnie się zachowuje. Mężczyzna lekceważy spostrzeżenia żony. Twierdzi, że nie ma czasu z nią rozmawiać. Kiedy Zehra wyznaje, że martwi się o Asyę, Ömer zapewnia, że niepotrzebnie, bo dziewczynka ma rodziców i jego i to oni zajmą się nią jeśli będzie taka potrzeba.

Muge przychodzi do rezydencji. Widząc ją, Nihat wpada w szał. Nie chce, aby kobieta zbliżała się do jego córki. Zehra nie przestaje myśleć o tym, że Asya może być w niebezpieczeństwie. Ati mówi Keremowi (Ali Yagci), że jego znajomy, Teoman, ma podejrzane zamiary wobec Sabah (Hande Cömertler). Muge porywa Asyę. Zehra widzi, jak odjeżdżają i rusza w pogoń za nimi taksówką. Ömer żałuje, że nie posłuchał żony.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×