"Więzień miłości" odcinek 309. Zehra próbuje uratować Asyę. Muge grozi jej bronią! Ömer wkracza do akcji! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Muge chce być z Nihatem, więc postanowiła zniszczyć jego rodzinę. Porwała małą Asyę. W 309. odcinku "Więźnia miłości" Zehra będzie próbowała uratować dziewczynkę. Za nią pojedzie też Öme. Sprawdź, co się wydarzy w 309. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 309. w poniedziałek, 25.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) zaczęła podejrzewać, że Muge (Cansu Pelin Özgün) nie ma czystych zamiarów i chce skrzywdzić Asyę (Nisa Sofiya Aksongur). Przez okno zobaczyła, jak kobieta wychodzi z dziewczynką z domu i wsadza ją do swojego samochodu. Ruszyła za nimi w pościg.

Zehra mówi Ömerowi o swoich podejrzeniach wobec Muge. Asya zostaje porwana!Zobacz więcej

W 309. odcinku serialu "Więzień miłości" Muge zabiera Asyę do domku w górach. Zaniepokojony Nihat (Aykut Igdeli) zostaje w domu i opowiada o wszystkim Cevriye (Neslihan Günaydın). Zehra dociera do miejsca, do ktorego Muge zabrała córkę Ayse i Nihata (Yaprak Durmaz). Koray (Halit Erman Ersoy) udziela Keremowi (Ali Yagci) rad w sprawach sercowych. Sugeruje, że nie powinien sam siebie oszukiwać i zwlekać z wyznaniem swoich uczuć. Do Kerema dzwoni Teoman i prosi o spotkanie. Dopytuje go, czy na pewno nic nie czuje do Sabah (Hande Cömertler). Kiedy słyszy zapewnienia Kerema, że nie, sam wyznaje koledze, że podoba mu się Sabah. Na prośbę Sukran (Gül Arcan) i Hemijet Sabah zatrudnia Canan (Günce Mutlu) w agencji.

Zehra widzi, jak Muge i Asya są coraz bliżej krawędzi urwiska. Prosi kobietę, aby wypuściła Asyę, inaczej Nihat nigdy jej nie wybaczy. Muge zachowuje się, jakby postradała zmysły. Wykrzykuje imię Nihata, dzięki czemu odnajduje je Ömer (Erkan Meriç). Kiedy Zehra jest już blisko przejęcia Asyi, odzywa się Ömer, przez co Muge odzyskuje czujność, chwyta Zehrę i celuje do niej z broni. Ömer prosi Asyę, aby odeszła w bezpieczne miejsce, a sam próbuje przekonać Mugę, aby wypuściła jego żonę. Dzwoni do Nihata, który przez głośnik zapewnia Muge, że bardzo ją kocha i będą razem. Kiedy Muge próbuje wziąć telefon, Ömer wytrąca jej pistolet z rąk i uwalnia Zehrę. Muge ucieka.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Mery (gość)

  Mimo wszystko polecam "Narzeczona ze Stambułu"-uśmiać się moźna, popłakać-oparty na faktach ZOOM

  26.05.2020 10:16
 • Garson (gość)

  Mnie w tych tureckich serialach najbardziej śmieszy służba. Jedna max. dwie często starsze panie ogarniają chałupę wielką jak hotel i robią to tak, że nic nie robiąc jest wszystko zrobione. Młodsze służące cały dzień w szpilkach niewiele niższych od tych które nosi pani domu i jedyne zajęcie to parzenie kawy albo herbaty lipowej . Genialni są też ochroniarze- pan rozkazuje aby do firmy albo rezydencji kogoś nie wpuszczać a gdy ten ktoś przychodzi grzecznie ustępują mu z drogi by za chwilę grzecznie dostać z liścia od szefa. To norma niemal w każdym serialu który widziałam. Ubaw po pachy.

  25.05.2020 12:54
 • ANKA (gość)

  NO JESZCZE NA ZADNYM FILMIE TAK SIE NIE UBAWILAM JAK NA TYCH TURECKICH SERIALACH...NO FILMY BOMBA ,UBAW PO PACHY Z AZ TAK BEZNADZIEJNEGO SCENARIUSZA...WOOOW:))

  25.05.2020 06:05
 • ale odjazd (gość)

  Omer to prawdziwy men.Nawet Noris mu nie dorówna.Dzielnie walczy z bandytami .To znaczy najpierw z jednym gdy reszta łaskawie czeka aż Omer raczy ich uderzyć. Zehra nieustająca dziewica , mimo że jest mężatką patrzy z zachwytem na ukochanego. Wracają do domu i gapia się na siebie godzinami jak sroka w gnat.

  24.05.2020 13:10
 • cud miód (gość)

  Kolejny raz nieuzbrojony Omer stawia dzielnie czoło i daje radę innym uzbrojonym. A wszystko w garniturku, krawaciku, lakierkach i pięknym zaczesaniu. No facet ideał po prostu!

  23.05.2020 17:03
 • Pop (gość)

  Ta Zehra ani nie powie, ani wytłumaczy ten Omer też niedorozwój, zamiast pyknąć to skacze do gardła Zehra idź na boki z nadinem ten od dżannan chore to wszystko.

  22.05.2020 20:43
 • Alex (gość)

  Za dużo gangsterów, z którymi dzielnie walczy Omer. Dlaczego znowu nie wierzy w uczciwości Zehry. Tworcy serialu przesadzili.

  22.05.2020 17:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×