"Więzień miłości" odcinek 31. Zehra odwiedza rodziców. Ayse podsłuchuje jej rozmowę z Leylą [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra bardzo tęskni za rodziną. Prosiła Ömera, aby pozwolił jej zobaczyć się z ojcem, ale on jest nieugięty. W 31. odcinku "Więźnia miłości" Zehra ucieka z domu! Sprawdź, co wydarzy się w 31. odcinku serialu "Więzień miłości"!

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 31. we wtorek, 2.04.2019 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym, jak Alev (Ezgi Baran) chciał otruć Zehrę (Hazal Subasi), ale napar wypił Ömer (Erkan Meriç), dziewczyna pielęgnowała męża jak umiała. Kiedy on doszedł do siebie znowu źle ją traktuje. Zehra błaga go, aby mogła choć na chwilę zobaczyć się z ojcem.

Ömer w ciężkim stanie. Zehra troskliwie się nim opiekujeZobacz więcej

W 31. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer i Demir (Umut Aksoy) niecierpliwie szukają nagrania z monitoringu w magazynie. Zehra znowu prosi Ömera, aby pozwolił jej spotkać się z rodziną. Kiedy on znowu odmawia, Zehra wymyka się z domu i wraz z Leylą (Berna Üçkaleler) idzie do Yenera (Musab Ekici) i domaga się, aby podał jej adres, pod którym teraz mieszka jej rodzina. Yener proponuje Zehrze dom, byle bardziej przychylnie na niego spojrzała. Znajomy adwokat Leyli może się zająć sprawą utraconego domu.

Ömer dowiaduje się od Ayse (Yaprak Durmaz), że Zehra poszła na spacer. On od razu postanawia wrócić do domu. Jadąc taksówką, Zehra mija go na drodze. Udaje jej się jednak pojawić w ogrodzie tuż przed nim. Chwilę później Ayse słyszy, jak Zehra rozmawia z Leylą przez telefon o tym, że nie ma sumy potrzebnej na adwokata.

Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszym czarnym charakterem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×