"Więzień miłości" odcinek 310. Zdesperowana Muge chce się zabić! Ömer ją powstrzyma? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 310. odcinku "Więźnia miłości" Muge grozi bronią Ömerowi, później jednak zmienia zdanie i celuje sobie w skroń! Czy mężczyzna powstrzyma ją przed samobójstwem? Sprawdź, co się wydarzy w 310. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 310. we wtorek, 26.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Zehra (Hazal Subasi) wyjawiła Ömerowi (Erkan Meriç) swoje obawy o podejrzanym zachowaniu Muge (Cansu Pelin Özgün). Mężczyzna zlekceważył jednak spostrzeżenia żony. Ati powiedziała Keremowi (Ali Yagci), że jego znajomy, Teoman, ma podejrzane zamiary wobec Sabah (Hande Cömertler). Muge porywa Asyę.

Zehra próbuje uratować Asyę. Muge grozi jej bronią! Ömer wkracza do akcji!Zobacz więcej

W 310. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra, Ömer i Ayse nie mogą wyruszyć w dalszą drogę, ponieważ Muge przebiła wszystkie opony. Małżonkowie nie mogą też wezwać pomocy, bo mają rozładowane telefony. Postanawiają spędzić noc w domku, w którym wcześniej Muge była z Ayse. Następnego dnia, kiedy Ömer wychodzi przed domek zastaje Muge, która celuje do niego z broni! Na zewnątrz pojawia się także Zehra i Ayse. Wszyscy próbują uspokoić zdesperowaną kobietę. W końcu Muge celuje sobie w skroń! Ömer chce ją powstrzymać przed tym krokiem i rzuca się na nią. Pada strzał - Muge zostaje postrzelona w ramię.

Teoman wyjawia Keremowi, że ma względem Sabah poważne zamiary. Kerem dowiaduje się, że rodzicami Sabah są majętni właściciele fabryki tekstyliów. Jego rozmowę podsłuchuje Sabah, która wpada w rozpacz na tę informację.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×