"Więzień miłości" odcinek 311. Zaginięcie Sabah. Policja sugeruje, że firma Ömera może mieć powiązania z mafią [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 311. odcinku "Więźnia miłości" Sabah znika, po tym jak poznała prawdę o swoich rodzicach. Policja znów pojawia się w firmie Ömera i sugeruje, że może mieć powiązania z mafią. Sprawdź, co się wydarzy w 311. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 311. w środę, 27.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Muge próbowała zabić Zehrę (Hazal Subasi) i Ömera (Erkan Meriç), jednak potem przystawiła pistolet do własnej skroni. Ömer rzucił się jednak na nią. Kobieta została postrzelona w ramię. Sabah (Hande Cömertler) usłyszała, jak Kerem (Ali Yagci) rozmawiał o jej prawdziwych rodzicach.

Zdesperowana Muge chce się zabić! Ömer ją powstrzyma?Zobacz więcej

W 311. odcinku serialu "Więzień miłości" policja przyjeżdża na miejsce szarpaniny i zabiera Muge. Kobieta jednak nie przestaje grozić Zehrze i Ömerowi. Kiedy para wraca do domu Nihat (Aykut Igdeli) dziękuje im za uratowanie Ayse (Yaprak Durma) i obwinia się o wszystko. Następnie mężczyzna wyjawia całą prawdę o Muge Ayse. Kobieta nie jest w stanie tego zaakceptować.

Zapłakana Sabah spotyka Sukran (Gül Arcan) i mówi jej czego się dowiedziała. Ciotka próbuje wytłumaczyć jej wszystko, jednak kiedy Sabah słyszy, że Sukrat też o wszystkim wiedziała ucieka. Kontakt z nią się urywa i nikt nie może jej znaleźć.

Policja zjawia się w firmie Ömera i żąda kolejnych wyjaśnień. Mężczyzna tłumaczy, że powiedział już wszystko, co wie. Funkcjonariusze są jednak nieugięci i ostrzegają, że będą potrzebować wyciągów ze wszystkich transakcji. Ömer kolejny raz oskarża Zehrę o kłopoty firmy.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×