"Więzień miłości" odcinek 313. Ömer wyznaje, że nigdy nie rozwiedzie się z Zehrą! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 313. odcinku "Więźnia miłości" Bahsende naciska na Ömera, by ten rozwiódł się z Zehrą. Mężczyzna jednak wyznaje, że nigdy nie rozstanie się z żoną. Sprawdź, co się wydarzy w 313. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 313., w piątek, 29.05.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Bahsende postanowiła porozmawiać szczerze z Ömerem (Erkan Meriç) i nakłonić go, by rozwiódł się z Zehrą (Hazal Subasi). Ayse (Yaprak Durma) natomiast przeżywa kryzys, jaki zapanował w jej związku z Nihatem (Aykut Igdeli).

Bahszende żąda od Ömera rozwodu z Zehrą. Ayse nie może wybaczyć Nihatowi kłamstwaZobacz więcej

W 313. odcinku serialu "Więzień miłości" Bahsende nie odpuszcza i na każdym kroku przypomina Ömerowi o decyzji, jaką musi podjąć w związku z żoną. Zehra natomiast ma okazję szczerze porozmawiać z Ayse. Kobieta w pięknych słowach tłumaczy szwagierce miłość i to, że Nihat nie chciał zrobić nic złego. Tę rozmowę słyszy Ömer.

Bahsende znów nachodzi Ömera w gabinecie. Mężczyzna informuje seniorkę, że podjął decyzję: nigdy nie rozwiedzie się z Zehrą. Kobieta nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw i zapowiada, że dopóki Ömer jest z Zehrą, ona będzie walczyć o rodzinę i jej dobre imię.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lola (gość)

    Serial taki sobie (a obejrzałam sporo tureckich seriali) dla wszystkich komentatorów lubiących ciekawe i interesujące seriale tureckie to polecam Narzeczona że Stbambułu przepiękny oparty na faktach autentycznych pozdrawiam

    06.06.2020 23:31
  • Ania. K. (gość)

    Film z życia wzięty. My w Polsce bierzmy wzór do naśladowania jak się szanują. Być bratnia dusza, a nie wilkiem dla siebie.

    31.05.2020 08:22
  • Zyta (gość)

    Szkoda,że zaczełam ogłądać,czekam,że wydarzy się coś ciekawego.Powtarzają co było wczesniej,gapią się na siebie.Przez ten seriał już więcej żadnego tureckiego serialu nie obejrzę.Po co coś takiego sprowadzać.

    30.05.2020 15:27
  • Ona (gość)

    Fajny film. Trochę rozciągnięty ale wciągający.

    29.05.2020 19:45
  • FANKA SERIALU (gość)

    A ja nie jestem ani emerytka ani osobą uposledzona tylko pracownikiem dużej firmy i lubię ten serial oglądać Piękni aktorzy

    29.05.2020 16:04
  • Ania (gość)

    Ładny film niektóre odcinki są ciekawe a co tu oglądać

    29.05.2020 15:51
  • Maja (gość)

    Według mnie ten film jest po prostu nudny ciągle się ciągnie niedlugo minie rok odkąd się zaczął.

    29.05.2020 13:31
  • Maja (gość)

    Według mnie ten film jest po prostu nudny ciągle się ciągnie niedlugo minie rok odkąd się zaczął.

    29.05.2020 13:31
  • Barbara (gość)

    Oczywiście popieram Leona (gościa)..

    29.05.2020 10:09
  • Barbara (gość)

    Święta racja, popieram..

    29.05.2020 10:06
  • Leo (gość)

    Wolę to oglądać niż komediofarsę z senatem na czele

    29.05.2020 09:19
  • ??? (gość)

    Turcy nakręcili bardzo dużo dobrych seriali, które potrafią bawić, wzruszyć, zaciekawić. Wiele z nich ma bardzo ciekawą fabułę, piękną muzykę i wspaniałą grę aktorów . Nie pojmuję zatem dlaczego publiczna raczy nas tak słabymi produkcjami, gdzie wszystko na jedno kopyto, gdzie króluje przewidywalnosc bo wiadomo ze aktor będzie gadał do siebie i tylko czekać a za chwilę znowu powtórka z poprzednich scen i gdzie fabuła jest tak kiepska jakby widzów mieli za upośledzonych umysłowo.

    29.05.2020 09:17
  • Gosc (gość)

    Co to za film skoro w kółko to samo te powtórki są nie do zniesienia 20 razy w kolko to samo i nic się nie dzieje i te gapienia się na siebie . Nigdy więcej tureckich seriali nie będę oglądać są do bani.

    29.05.2020 08:17
  • Ala (gość)

    Fajny film

    29.05.2020 04:09
  • Hela (gość)

    Wesoły jesteś emerytem czy upośledzony, że oglądasz ten film

    29.05.2020 00:54
  • Wesoły (gość)

    Serial dla emerytów i upośledzonych umysłowo

    28.05.2020 23:15
  • Nina (gość)

    Skoro ten film jest głupi to dlaczego go oglądasz?

    28.05.2020 22:56
  • Igor (gość)

    Co za glupi film W zyciu naiwbiejszego chyba nie bylo

    28.05.2020 21:47
  • Ula. (gość)

    Ta starsza pani to jest dyktator, którego trudno znieść.

    28.05.2020 20:48