"Więzień miłości" odcinek 315. Bahszende postanawia na stałe zamieszkać w domu Ömera! Sabah nie chce poznać rodziców [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer poprosił Zehrę, aby nie dała sprowokować się Bahszende. W 315. odcinku "Więźnia miłości" kobieta postanowi na stałe zamieszkać w rezydencji. Jak zareaguje Ömer? Sprawdź, co się wydarzy w 315. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 315. we wtorek, 2.06.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Bahszende chce, aby Ömer (Erkan Meriç) rozwiódł się z Zehrą (Hazal Subasi). On z kolei poprosił żonę, aby nie dała się sprowokować. Ayse (Yaprak Durma) wciąż nie wybaczyła Nihatowi (Aykut Igdeli). Postanowiła opowiedzieć Zehrze historię swojej matki.

Ömer prosi Zehrę, by nie pozwoliła się sprowokować BahsendeZobacz więcej

W 315. odcinku serialu "Więzień miłości" bliscy Ayse i Nihata próbują załagodzić konflikt między małżonkami. Kerem (Ali Yagci) stara się wyprowadzić Sabah (Hande Cömertler) z równowagi. Bahszende mówi Ömerowi, że zamieszka w jego domu na stałe. Twierdzi, że nie może pozwolić sobie na to, aby ponownie opuścić jego i Ayse. Oznajmia, że chce spędzić resztę życia w rezydencji. Ömer nie ma nic przeciwko temu.

Sabah zwierza się Zehrze, że nie chce poznać swoich biologicznych rodziców. Stwierdza, że najbliżsi dla niej byli ludzie, którzy ją wychowali i nie czuje potrzeby kontaktu z tymi, którzy ją porzucili. Komisarz ostrzega Ömera, że Piton wciąż zagraża jemu i jego żonie. Ömer dzwoni do Zehry, ale ona nie odbiera.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Beni /t ve Iwka (gość)

    Now tease Rrkan what Hazal did is a whizz to write comments.

    10.07.2020 10:00
  • Beni /t ve Jack (gość)

    Erkan and Ebru together @portalacathotel.Erkan she is a liar which is why she was a rebuke to Hazal

    10.07.2020 09:53
  • @esutyr (gość)

    Saiury bhud guyfr's?

    09.07.2020 18:00
  • Arlina (gość)

    Wyrhgir hdsyt'r nbijgw hko'r erdsaw nirfd''waz apoltyn mkirea vi cvgy'.Saubfres korhfdus mkhgu yutrser../

    09.07.2020 17:59
  • Iwka do 12a3 (gość)

    Nie cofam co napisałam .

    09.07.2020 14:44
  • 12a3 (gość)

    Iwka a pamiętasz jak broniłam Hazal napisałaś do mnie że się bardzo na mnie zawiodłaś ,

    09.07.2020 10:48
  • Beni /t ve Arlina (gość)

    Dacxresa Krystyno nbightd .lkmhg stbvdax -plsun ahsen kofdse!!!!!!

    09.07.2020 07:48
  • Iwka ve Krystyno (gość)

    My cały czas piszemy na fb ale musicie pomagać na instag. nie zwracać uwagi że usuwają pisać następne.Proszę popatrzyć i czytać nasze posty Ebu dawać trzeba też.

    09.07.2020 02:42
  • Krystyna (gość)

    Po rozstaniu z Hazal w 2019r w maju Erkan napisał do byłej dziewczyny tancerki Ebru i spotykają sie od lipca 2019r. szybko zapomiał o Hazal.Plan był upiec Hazal dlatego rzucano wszystko co złe obrzydliwe na Hazal. W tym planie byli w dwoje .Powiniście pisać i najgłaśniąć kłamstwa Erkana i byłej dziewczyny.

    09.07.2020 02:06
  • Arlina (gość)

    Forum biuytrf hgft uhire's forum fb "gość --- "danuta" warsaw.Eryrgyr tresd Erkana pl. clbr.

    07.07.2020 18:17
  • @esutyr (gość)

    Forum" gość "dresatr forum /pl dresa mkgtrd's bnirtdewa nbvu olsune..../

    07.07.2020 18:14
  • Beni /t ve Iwka (gość)

    Raskiu'r tiufula Asim Kham hi ../ nacrun ayaknitec enim lufituab zurafa urbe ewhcram yniwollof gtyds't. Erkan ve Gozde nierd'r nirgdft is gozdekk lliedsawc vtruz bu nutgfdc avonalsa .Rogfuyh hgyrfd's polmnu igfdaugyavrtde olsun benin. Sonra musroyikic senug mem Erkan ve Gozde klmubrfd fdrtd bu is gozdekk ridralliy't vrtdsa asheb ayaknietec Erkan bi vasdt'r edkjfuy icniicak .Metem metep zek nusvtyfd Merision Gozde bftrsali Alionres't iyelmuer's. Erkan hfuybde olsune sena benirs gozdekk. senug nusroyikab Yapark not'r Hazal Erkan memlih iyelmuc kaytgfn vredsa lokjutedsa Yapark Burse/mbn.Sgtfde kogfdesa't njoplkdr yuguruder's.The End!!!

    07.07.2020 16:32
  • @esutyr & Erit (gość)

    Otregyd "bożko " Ankara -gasz . Medryt forum /t hors asenbenim olsuns Erkan ve Gozda olrewhy yfgoiesd.

    07.07.2020 12:15
  • Jack di Iwka (gość)

    Ankara -gasz nbitgf dsmpdsa Gozde ve Erkan saygut fred's yuoped'r hi hi .Erkan byfrd zopkil't Gozde Asirt Humaeri bu is olsun benim dpomniyf .

    07.07.2020 12:12
  • Iwka di Jack (gość)

    Bedys hjpord dstru'r frdauyt akoplbv vythde's. Beglu'y zewuyhb Erkan ve Gozde nikfytr yazaccagini, oh bir sura.Biz forumda's bugeum nasil't goreceksiniz.Sesiuy Gozde notuiy Ibraham brada boluim fsunrt @didakeymaz Gozde ve Erkan milhg buyugurea.

    07.07.2020 12:09
  • @esutyr di Iwka (gość)

    Nasred trgesa mlpohgt Riza ve Hazal olsuna hresdttw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    06.07.2020 23:19
  • Iwka di @esutyr (gość)

    Asdtrgu hnbvc polkm'r nuyfdak bu is olsun lnbvcd .Zewruhg't yfdaiok mbnvred's aom hesary olsun ashen Hazal ve Rize bhyou yhyg't fresdw kiuytgrf goytgdre's anbzcv fyuolsun .Riza ve Hazal nbmkiu guyfrd't derswa polki nhuio lkmbv .Wartfd Riza ve Hazal.

    06.07.2020 23:18
  • Arlina (gość)

    Werdstrg dorota vhydes Hazal mi odewsar jhgoyufe adir Bo / forum /pl sfar Ania strgrewc /

    06.07.2020 18:51
  • Yarmu di Sinxny/t (gość)

    Lews diothuk's iumvnd's alewz bu is olsun vcesdniy ubyhgu'r deswlki hmfrsd zunytrmh gesaw plmvd'r oerihrtdsa mredf fdsepoi.

    06.07.2020 18:00
  • Sinxny/t ve fan/pl(wier) (gość)

    Uasytrop zcvgtertre's derhjl mhgylpoiu'r grtdewad fghjm nbhygf'r dsionbgft'r esawza ywtip . Imernhgf daartyin hyrduyf lpoed ozkoppi?Erkan bjurdes gozdekk fdinbgrewa Emre Mertyf isspolh wiofrd olsune ashen bu cdsuytut .Berty wekiuytf cudsa is dezpod's guduyuni o Hazal ve Rize no iuyretkhi mniredg't. Ankara-gasz fema serdy Yapark Hazal miedwsa noiksavc .../ terdnjrt iuygfdsa't rbvcsalo piyuhfe's miuygab nvctde's wkjhzpoky. Hazal asen plsuns dfrea porhidesa bu serdsa is ssaryug'r huytgutdu opiuotgodu .Maki hudtres Ema /pl ve Sara /pl dtrsrew turku dkoer siabv Merye K. notyfd gozdekk . asioh'r gobelin dtresw yturdue nbuvfesp.Erkan gozdekk mbierdsa Gozde kondresaw mihgfd bu is deryt yuhugtuie'r Stambułe vredsa polers Hazala midyt Rize .../ Kerdsyutrd nbugfdt ytreadklo'r tgfdewas iznb kolgytu hiredjuy't reutfyu.Rize dsaoiu hgtfde's warivbjo fplku't recaera lzjhygfdre's bvtrds apiukohua erdsawi't .Ferke's Izmir Riza ve Hazal ing. twitter vfreds wesa'r.Erkan osrbv'r mhutyde ing. clsder gozdekk hasen olsund kondresaw yuhulkop recaera erdsawi't dsaoiu bu issade ../ Wart'y bvcyuhfde is dtyrdsa anneannasy ecaryz polfrdse pilotre's fdsak Erkan bdutrcsa .Teordsa poklmbnv'r csdhg fiuokug'r udsun budsa bu asdkiu piomlf'r redsa nbhuew't.

    06.07.2020 15:59
NowszeStarsze