"Więzień miłości" odcinek 316. Piton chce zabić Zehrę! Koray mowi Keremowi, że nie jest już z Yasemin! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer dowiedział się, że Piton wciąż czyha na życie jego i Zehry. W 316. odcinku "Więźnia miłości" gangster atakuje Zehrę! Czy Ömer ponownie zdąży na czas? Sprawdź, co się wydarzy w 316. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 316. w środę, 3.06.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Do Ömera (Erkan Meriç) przyszedł policjant, który ostrzegł, że Piton czatuje pod rezydencją. Ömer obawia się o Zehrę (Hazal Subasi), która poszła na spotkanie z Sabah (Hande Cömertler). Dziewczyna wyznała jej, że nie chce poznać swoich biologicznych rodziców.

Bahszende postanawia na stałe zamieszkać w domu Ömera! Sabah nie chce poznać rodzicówZobacz więcej

W 316. odcinku serialu "Więzień miłości" Piton czyha przed domem Ömera. Zamierza zabić Zehrę. Kiedy kobieta wraca do domu on zachodzi ją od tyłu i mierzy do niej z broni. W tym czasie Ömer zmierza już do rezydencji. Nagle pojawiają się też policjanci, ale Piton wciąż trzyma Zehrę na muszce. Widząc, ilu funkcjonariuszy go otoczyło decyduje się jednak opuścić broń. Ömer podbiega do Zehry i przytula ją.

Babka Bahszende nadal próbuje rządzić posiadłością. Ayse (Yaprak Durma) wciąż nie potrafi wybaczyć Nihatowi (Aykut Igdeli), że ukrywał przed nią prawdę o Muge (Cansu Pelin Özgün). Koray (Halit Erman Ersoy) zwierza się Keremowi (Ali Yagci), że Yasemin (Sultan Elif Taş) postanowiła z nim zerwać.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    Ebru jest jednak z Erkanem piszą fani na Ankara-gasz.

    10.07.2020 23:35
  • Kasia (gość)

    @yurkiniarirera 09 obserwowani.

    10.07.2020 23:32
  • Ania do Kasia (gość)

    Jutro pierwsze cukur na głównej.

    10.07.2020 23:06
  • Kasia do Ania (gość)

    Ja byłam na tych stronach też mi coś nie pasowało wczorajsze a dziś zobaczyć i porównać.

    10.07.2020 23:03
  • Ania do Kasi (gość)

    @cagladikerguldur a @ebrubkn55 jest taki sam jak @azizealacatii sprawdż i pomyś to układa się w jedno całość. Odkryła to Lena z forum.sprawdzić.

    10.07.2020 23:00
  • Jaga (gość)

    Dobranoc i życzę spokoju. .

    10.07.2020 22:53
  • Kasia do Ala (gość)

    Dziękuje za wiadomość od noorki.

    10.07.2020 22:52
  • Kasia do Do. (gość)

    A może Ty trollu byłeś to Krystyną.

    10.07.2020 22:51
  • Kasia (gość)

    Nie mam pojęcia dlaczego zamykają forum tu niema polityki.

    10.07.2020 22:49
  • Do Kasi (gość)

    W ,,ciurola,,to wczoraj zrobiła Was Krystyna

    10.07.2020 22:48
  • Ona i On1 (gość)

    Mało nas dzisiaj, a ja muszę kończyć. Dobranoc.

    10.07.2020 22:47
  • Kasia do Ala (gość)

    Możemy na ing. robić wpisy i w ten sposób się komunikować jeden drugiemu coś przekazać i zaraz usuwać.

    10.07.2020 22:47
  • Kasia do Ona i On1 (gość)

    Naprawdę tak trzymaj,,

    10.07.2020 22:43
  • Ala do Kasi (gość)

    u noorki nic ciekawego mashalla, inshalla,mio,d braz i kocham cie kochanie, pelno ochow i achow. Niedlugo cisza wyborcza znowu zamkna forum

    10.07.2020 22:42
  • Jaga do Kasia (gość)

    Kasia to oczywiste, bez dwóch zdań

    10.07.2020 22:41
  • Ona i On1 (gość)

    Do Kasi. Naprawdę? Dzięki.

    10.07.2020 22:40
  • Kasia do Jaga (gość)

    Koledzy to była gra i Erkan robi wszystkich fanów w "ciurola"

    10.07.2020 22:37
  • Kasia do Ona i Ona1 (gość)

    Muszę Tobie napisać polubiłam Ciebie zawsze dodasz coś do komentarza że powoduję uśmiech na twarzy.

    10.07.2020 22:35
  • Jaga (gość)

    Ciekawe gdzie podział kolegów, z którymi jechał niby do Bodrum. Kłamie jak z nut.

    10.07.2020 22:34
  • Ona i On1 (gość)

    Uśmiechy na twarzach wskazują , że to może być ktoś z obsługi hotelu (za zgodą).

    10.07.2020 22:24
NowszeStarsze