"Więzień miłości" odcinek 318. Zehra zostanie skazana na 10 lat więzienia?! Ömer udowodni jej niewinność? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra została oskarżona o współpracę z grupą przestępczą. W 318. odcinku "Więźnia miłości" okaże się, że grozi jej nawet 10 lat pozbawienia wolności! Sprawdź, co się wydarzy w 318. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 318. w piątek, 5.06.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Piton złożył zeznania, w których stwierdził, że działał na zlecenie Zehry (Hazal Subasi). Żona Ömera (Erkan Meriç) trafiła do aresztu i w związku z tym, babka Bahszende po raz kolejny domaga się, aby Ömer rozwiódł się z Zehrą.

Zehra trafia do więzienia! Bahszende ponownie żąda, aby Ömer się rozwiódł! Zobacz więcej

W 318. odcinku serialu "Więzień miłości" Ömer prosi Zehrę, by jeszcze raz opowiedziała o sprawie z Pitonem. Okazuje się, że prokurator żąda dla Zehry 10 lat pozbawienia wolności. Kerem (Ali Yagci) nie potrafi porozumieć się z Sabah (Hande Cömertler).

Ayse (Yaprak Durma) przeżywa fakt aresztowania Zehry. Bahszende zarzuca Zehrze, że z jej winy rodzina Kerwandziolu straciła dobrą opinię. Ayse próbuje przekonać babcię, że to nie możliwe, aby Zehra była winna. Tymczasem, Ömer zastanawia się co zrobić, aby uwolnić Zehrę. Stwierdza, że jedyną osobą, która może pomóc jest Canan (Günce Mutlu).

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sara konta (gość)

    Zechra ja ciebie oglodam i całom rodzinę dlaczego chcałaś wziąż rozwód omer nie chciał ja kiediś przyjade do turci do rezdyzeci jak bedzesz miała chcoty to zosatane na stałe jak ty zgodzisz na to to ja wyrxice defne baszadane

    03.07.2020 09:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×