"Więzień miłości" odcinek 324. Salim podupada na zdrowiu. Zehra musi zająć się ojcem. Co zrobi Ömer? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ömer postanowił w końcu wznać Zehrze swoje uczucia. Obiecał jej dozgonną miłość. 324. odcinku "Więźnia miłości" będzie wspierał żonę po tym, jak okaże się, że Salim ma problemy ze zdrowiem. Sprawdź, co się wydarzy w 324. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 324. w środę, 17.06.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) w końcu zrozumiał, że Zehra (Hazal Subasi) jest wobec niego szczera. Wyznał jej miłość i zapowiedział, że nic już nie zmieni jego uczuć wobec niej. Sabah (Hande Cömertler) jest adorowana przez Teomana, co wzbudza zazdrość Kerema (Ali Yagci).

Ayse mdleje przez Bahszende. Ömer przyrzeka Zehrze dozgonną miłość!Zobacz więcej

W 324. odcinku serialu "Więzień miłości" Salim (Ali Çoban), przejęty rozstaniem Yasemin (Sultan Elif Taş) i Koraya (Halit Erman Ersoy), doznaje palpitacji serca. Dowiaduje się o tym Zehra i zaniepokojona przyjeżdża, by się nim zaopiekować. Ömer jej towarzyszy.

Teoman chce utrudnić Sabah pracę. Sabah prosi Kerema o interwencję, ale on nie chce się w to mieszać. Koray dostaje posadę w firmie Ömera. Ömer zwierza się Nihatowi (Aykut Igdeli), że poprosił Zehrę o wybaczenie, a ona dała mu kolejną szansę. Nie ukrywa, że jest szczęśliwy jak nigdy dotąd.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krytykfilmowy (gość)

    film do niczego lepiej zdjąć z emisji bo wymiotować się chce

    17.06.2020 17:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×