"Więzień miłości" odcinek 325. Ömer pomaga Salimowi w warsztacie. Sabah znowu kłóci się z Keremem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Salim ma problemy z sercem. Zehra i Ömer pojechali do niego jak tylko o tym się dowiedzieli. W 325. odcinku "Więźnia miłości" Zehra zostaje przy ojcu. Sprawdź, co się wydarzy w 325. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 325. w czwartek, 18.06.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Salim (Ali Çoban) bardzo przejmuje się rozstaniem Yasemin (Sultan Elif Taş) i Koraya (Halit Erman Ersoy). Przez to dostał palpitacji serca. Zehra (Hazal Subasi), która właśnie usłyszała od Ömera (Erkan Meriç) wyznanie miłości, dowiedziała się o stanie ojca i pojechała do niego.

Salim podupada na zdrowiu. Zehra musi zająć się ojcem. Co zrobi Ömer?Zobacz więcej

W 325. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra zostaje z chorym ojcem. Nieporozumienia między Sabah (Hande Cömertler) i Keremem (Ali Yagci) się nasilają. Cewrije (Neslihan Günaydın) kokietuje Salima. Teoman dzwoni do dewelopera i rozwiązuje problem Sabah. Później przeprasza ją i prosi, aby byli przyjaciółmi.

Salim wrócił do pracy w warsztacie. Musi pilnie zrealizować jedno z ważnych zamówień. Zehra martwi się o jego zdrowie. W warsztacie pojawiają się Koray i Ömer, którzy pomagają Selimowi w realizacji zamówienia.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • &&Gość (gość)

    Było by wszystko dobrze jak by nie ta babka Omera która ciągle miesza powinna się spakować i wyjechać by mieli spokój a nie wszystkich tyko denerwuje.

    18.06.2020 15:21
  • :))) (gość)

    Wow, Omer będzie zbijał szafki! Nauczy go Koray, niedoszły szwagier. Gdyby się zszedł z Yasemin to mogliby we dwóch firmę teścia rozkręcić na całego.

    17.06.2020 19:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×