"Więzień miłości" odcinek 327. Zehra chce rozwodu! Co na to Ömer? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra dowiedziała się o rozmowie Sabah i Ömera. Nie umie mu wybaczyć tego, jak ją traktował. W 327. odcinku "Więźnia miłości" Zehra poprosi męża o rozwód! Sprawdź, co się wydarzy w 327. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 327. w poniedziałek, 22.06.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ömer (Erkan Meriç) przygotował dla Zehry (Hazal Subasi) niespodziankę. Wcześniej Zehra spotkała się z Sabah (Hande Cömertler) i dowiedziała się, o czym przyjaciółka rozmawiała z Ömer. Zehra czuje się zraniona i nie ukrywa tego przed mężem.

Zehra dowiaduje się o rozmowie Sabah i Ömera. Odtrąca męża, gdy on chce ją pocałować! Zobacz więcej

W 327. odcinku serialu "Więzień miłości" Zehra oznajmia Ömerowi, że przeprosiny to za mało, aby naprawić krzywdę, jaką jej wyrządził. Nie chce dalej z nim rozmawiać. Koray (Halit Erman Ersoy) radzi Keremowi (Ali Yagci), by niczego nie ukrywał przed Sabah i powiedział jej, że zamiary Teomana mogą być nieczyste.

Nihat (Aykut Igdeli) radzi Ömerowi, by przecierpiał chwile zwątpienia Zehry i nie złościł się na nią. On postanawia zaprosić żonę do Paryża. Mówi jej, że tam zaczną wszystko od nowa. Dla Zehry to jednak nie jest takie proste. Kobieta oświadcza, że chce rozwodu! Ömer jest w szoku. Prosi, aby nie podejmowała pochopnych decyzji. Zehra podkreśla jednak, że nadzieja w jej sercu już umarła i nie potrafi dłużej żyć u boku Ömera.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ri (gość)

    Aneto, świadczy o tym, że ten serial jest nadawany w najlepszym czasie antenowym w publicznej tv i siłą rzeczy wielu widzów może go zobaczyć. Co nie oznacza że trzeba obejrzeć wszystko by wiedzieć, że to mierny i bardzo słaby serial.

    25.06.2020 20:30
  • Aneta123456 (gość)

    A ja bardzo lubie , uwazam ze jest super . Wielu z was pisze jaki to gniot ale widze ze dalej oglada , o czyms to swiadczy.

    25.06.2020 07:26
  • Aneta123456 (gość)

    A ja bardzo lubie , uwazam ze jest super . Wielu z was pisze jaki to gniot ale widze ze dalej oglada , o czyms to swiadczy.

    25.06.2020 07:26
  • Aneta123456 (gość)

    A ja bardzo lubie , uwazam ze jest super . Wielu z was pisze jaki to gniot ale widze ze dalej oglada , o czyms to swiadczy.

    25.06.2020 07:26
  • Aneta123456 (gość)

    A ja bardzo lubie , uwazam ze jest super . Wielu z was pisze jaki to gniot ale widze ze dalej oglada , o czyms to swiadczy.

    25.06.2020 07:26
  • Aneta123456 (gość)

    A ja bardzo lubie , uwazam ze jest super . Wielu z was pisze jaki to gniot ale widze ze dalej oglada , o czyms to swiadczy.

    25.06.2020 07:26
  • JAGODA (gość)

    FILM DO KITU TYLKO SAME NIEPOROZUMIENIA A PRZECIEŻ ŻYCIE SKŁADA się TEŻ NA PRZYJEMNYCH CHWILACH. PROSIMY TVP O NIEKUPOWANIE FILMÓW TURECKICH. ALE AKTORZY WSPANIALI.

    23.06.2020 19:55
  • Monia (gość)

    Zawsze można zmienić kanał po co te bzdety pisac

    23.06.2020 13:43
  • MD (gość)

    To jest już męczące ,wszystkie te filmy są jakieś popaprane . Tylko ta malutka dobrze gra .

    23.06.2020 13:25
  • Zehra jesteś nie miła dla omera (gość)

    Omer kocha zehre bardzo kocham cię bardzo Zehra jest nie miała dla meźa omera miślś że rozwód będzie omysł

    To jest po

    23.06.2020 11:29
  • Miecio (gość)

    Powiedziałem żonie że jeżeli nie przestanie tego oglądać to wnoszę o rozwód ;)

    22.06.2020 17:47
  • byjg (gość)

    serial dla tumanów intelektualnych !! ile razy słowo zahra pada w jednym odcinku ????

    21.06.2020 22:42
  • luzik Basia (gość)

    Ogladam ale tez mnie wkurza..

    21.06.2020 19:41
  • Fak (gość)

    Do kitu nuda

    21.06.2020 18:49
  • Ania (gość)

    A kiedy niby bedzie ten rozwód ?

    21.06.2020 18:48
  • Hmm (gość)

    Ale kombinują z tym Omerem i Zehrą. Bez przesady jak nie jedno to drugie focha robi. Już by mogli przez parę odcinków być szczęśliwi. Co się zbliżają do pocałunku i ciągle coś im przerywa. Klątwa na nich jakąś spadła.

    21.06.2020 17:06
  • Hmm (gość)

    Ale kombinują z tym Omerem i Zehrą. Bez przesady jak nie jedno to drugie focha robi. Już by mogli przez parę odcinków być szczęśliwi. Co się zbliżają do pocałunku i ciągle coś im przerywa. Klątwa na nich jakąś spadła.

    21.06.2020 17:06
  • Teleniewic (gość)

    Zero coś tam chce a numer nie umie odpowiedzieć?

    21.06.2020 16:27
  • Jo (gość)

    Jeśli nie chcecie to po prostu dajcie sobie pas mnie też męczy ten wieczny płacz,a ona znowu ryczy, fajni aktorzy ale gra jakąś ciężka,a i tak myślę że to gra pomyłek,ale właściwie dopiero teraz zaczyna się coś dziać

    21.06.2020 06:24
  • Ada (gość)

    Dialogi sa tak slabe ze az pusty smiech ogarnia, nikt nie kontroluje najprostszych wpadek scenariuszowych typu Omer odebral Zehre w jasny dzien i jada do domu a gdy podjezdzaja to ciemna noc, to oni Stambul 50 razy objezdzali czy jak? Ile jeszcze taich scen ze tylko siedza w salonie i kawe pija? To juz bylo setki razy. Dwa sluby za nimi a oni ciagle sie gapia na siebie tak jakby sie wczoraj poznali.

    21.06.2020 00:47
NowszeStarsze