"Więzień miłości" odcinek 328. Ömer próbuje przekonać Zehrę, aby zmieniła zdanie w sprawie rozwodu. Uda się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zehra jest już pewna, że chce rozwieść się z Ömerem. W 328. odcinku "Więźnia miłości" on wciąż będzie starał się ją przekonać do tego, aby zmieniła zdanie. Sprawdź, co się wydarzy w 328. odcinku serialu "Więzień miłości".

Multimedia

"Więzień miłości" odcinek 328. we wtorek, 23.06.2020 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym, jak Zehra (Hazal Subasi) dowiedziała się od Sabah (Hande Cömertler), dlaczego Ömer (Erkan Meriç) tak źle ją traktował po ich weselu, zdecydowała, że nie chce dłużej być z nim w małżeństwie. Powiedziała mu, że chce rozwodu.

Zehra chce rozwodu! Co na to Ömer?Zobacz więcej

W 328. odcinku serialu "Więzień miłości" w nowej pracy Koray (Halit Erman Ersoy) otrzymuje poważne zadanie. Kerem (Ali Yagci) ostrzega Teomana, by nie próbował skrzywdzić Sabah. On jednak sugeruje Keremowi, że nie może wtrącać się w ich życie, bo Sabah wybrała jego. Zehra jedzie do Salima (Ali Çoban), aby mu towarzyszyć. Ömer postanawia jechać za nią.

Kiedy zostają sami, Ömer kolejny raz stara się wyperswadować Zehrze pomysł rozwodu. Ona jest jednak zdecydowana. Wybiega z domu i płacze w parku. W końcu jednak wyciąga telefon i zawiadamia o swojej decyzji adwokata. Chce, aby rozpoczął przewód rozwodowy.

Hazal Subasi znowu zakochana? Serialowa Zehra spotyka się ze starszym od siebie aktorem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • jaslulska (gość)

    piękna para i piekny serial

    24.06.2020 08:53
  • Krysta (gość)

    Scenarzyści wymyślili,że Zehra chce rozwodu zamiast,aby w końcu sìę pogodzili. Najpierw piszą jak Omer przeżył to,że matka opuściła ich bo nie kochała męża tylko pieniądze,a teraz moim zdaniem Zehra obrażona jakby nie wiedziała co w dzieciństwie przeżył Omer i cały czas to pamięta i dlatego jest uczulony na zachowanie Zehry. Nie podoba mi się ten scenariusz.

    23.06.2020 19:23
  • Maria (gość)

    Wspanialy serial, bardzo lubię go ogladac i zawsze czekam z niecierpliwoscia co dalej. Aktorzy wspaniale grają. Tylko za dużo tych powtorek do przeszłości, ale trudno.

    23.06.2020 18:32
  • Zehra jest nie miła dla meźa omera (gość)

    Omer ratuje życie zehra omer pierwszy pocałunek zehre

    23.06.2020 16:56
  • Ainets (gość)

    Codziennie czekamy z mężem na serial,Zehra Omer piekni aktorzy i tacy prawdziwi , kochający

    23.06.2020 16:35
  • Joe (gość)

    Wszyscy scenarzyści i reżyserzy seriali Tureckich to powinni zająć się sprzątaniem kibli publicznych A nie nakrecaniem seriali.Wszystkie ich seriale to szambo.

    23.06.2020 16:20
  • Gamoń (gość)

    Omer to psychopata, dobrze że Zehra mu nie da, za każdym razem jak coś podsłucha, będędzie, ta sama komedia, niech się goni pajac jeden inszla.

    23.06.2020 09:20
  • ZEHRA OMER. CIĘ. BARDZO. KOCHA (gość)

    Tyle.,, dla.

    23.06.2020 08:04
  • Gość (gość)

    Podoba mi się ten film tylko Zehra teraz przesadza z urażoną dumą

    23.06.2020 07:27
  • Nowy (gość)

    Zehra to zakłamana baba, omer niech się z nią rozwiedzie i ożeni z taką która faktycznie go kocha

    23.06.2020 00:12
  • Adi (gość)

    Wolę już te paskudne seriale, niż serial ogłupiania narodu.

    22.06.2020 23:58
  • Kasik (gość)

    Faktycznie u nas w telewizji polskiej telewizji na topie wirus i polityka,zresztą zakłamana,to wolę już ten serial,trochę przeciągnięty,ale aktorka która gra zehre była trzecia miś u nas w kraju,a może faktycznie popatrzeć na to inaczej czy człowiek bogaty czy biedny nieszczęścia ciągną się za nimi,a my oglądający nie jesteśmy inni,po to jest taki aby nas uwrażliwił,na to że niektórych ludzi za dobroć nie spotyka nicdobreg,mówi się że dobro wraca!!! Jest w tym jakiś morał!!! Wyjątkowo dużo odbiera tych kopniaków za swoje dobre serce Zebra.pomyslcie i tym.nie jest taki głupi ten film,długi tak. Ale głupi nie?

    22.06.2020 22:59
  • Kasik (gość)

    Faktycznie u nas w telewizji polskiej telewizji na topie wirus i polityka,zresztą zakłamana,to wolę już ten serial,trochę przeciągnięty,ale aktorka która gra zehre była trzecia miś u nas w kraju,a może faktycznie popatrzeć na to inaczej czy człowiek bogaty czy biedny nieszczęścia ciągną się za nimi,a my oglądający nie jesteśmy inni,po to jest taki aby nas uwrażliwił,na to że niektórych ludzi za dobroć nie spotyka nicdobreg,mówi się że dobro wraca!!! Jest w tym jakiś morał!!! Wyjątkowo dużo odbiera tych kopniaków za swoje dobre serce Zebra.pomyslcie i tym.nie jest taki głupi ten film,długi tak. Ale głupi nie?

    22.06.2020 22:53
  • Wanda (gość)

    Kochani, czytam te Wasze wpisy i każda i każdy z Was ma negatywne uwagi!? Nie rozumie, bo przecież nikt nikogo nie zmusza na SIŁĘ do oglądania, czyż nie? Dajcie więc sobie na powstrzymanie i NIE OGLĄDAJ CIE!!

    22.06.2020 22:11
  • Tesia (gość)

    A mi się podoba ten film, aktorzy fajni tylko godzina mogla byc np:20